kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

24-04-2021 17:03

Jak zorganizować urodziny dziecka w czasach pandemii Covid, to częsty problem wielu rodziców. Zwłaszcza, jeśli mają dzieci w wieku 3-12 lat. Bo starsze dzieci czy nastolatki, zaproszą kolegów i to im wystarczy.

No właśnie. A co z młodszymi dziećmi? Sale zabaw są zamknięte, wiec organizacja urodzin tam odpada. A to był często pierwszy kierunek dla wielu osób. Dzieci skakały na trampolinach, skakały w kulkach. Nie trzeba było wiele. Niektórzy zamawiali animatorkę na urodziny dziecka, ale potrzebny był z reguły lokal. Chyba że ktoś ma duży dom albo ogród, to wtedy taka animatorka była ciekawym rozwiązaniem. Zajmuje się dziećmi, godzinę do trzech, a w tym czasie rodzice mogą spokojnie porozmawiać w swoim gronie.
Teraz niestety jest trudniej z organizacją urodzin dla dziecka, żeby były naprawdę super i żeby dzieci dobrze się bawiły. Wiele lokalów jest pozamykanych, niektórzy nie chcą nawet wysyłać swoich dzieci na imprezy. Niestety trzeba ten czas przeczekać. Albo organizować małe urodziny dla niewielkiej liczby dzieci. Kto chce, ten przychodzi.

Animatorka zajmie się dziećmi kompleksowo - zorganizuje im pełen zestaw zabaw. To przecież powinna być głowa pełna pomysłów na dobrą zabawę i wulkan energii, który porwie dzieci w świat zabawy i uśmiechu. A że dzieci uwielbiają się bawić, nie trzeba nikogo przekonywać.

Archiwum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.