Wyświetl Pojedyńczy Post
  #25  
Stary 03-03-2016, 09:06
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Ja nie zwracam uwagi na skład, bo wybieram ubrania tylko znanych marek i dzięki temu wiem, że są dobrej jakości. Kilka razy zaryzykowałam i kupiłam ubrania mało znanych marek i rozciągnęły się one po 1-2 praniach. Nie stać mnie na takie ubrania, bo co z tego, że kupię je taniej, skoro po kilku praniach nie będą nadawały się do noszenia, będę musiała kupić kolejne i w konsekwencji wydam na nie dużo więcej. Na co dzień ubieram się bardziej sportowo i głównie nosze ubrania marki Adidas, bo ich produkty są wysokiej jakości, a także bardzo dobrze na mnie leżą. Wbrew pozorom nie są one bardzo drogie i można je znaleźć w dużo niższej cenie. Ja np. kupuje je zazwyczaj w tym sklepie http://sklep.adrenaline.pl/pol_m_mar...nals-7085.html , bo ma niższą cenę niż sklepy stacjonarne i inne sklepy internetowe, a także co jakiś czas wprowadza promocje na ubrania i niektóre rzeczy można kupić bardzo tanio. W ubiegłym miesiącu udało mi się kupić prześliczna bluzę za trochę ponad 150zł, a jej cena regularna jak dobrze pamiętam wynosiła ponad 200zł.
Odpowiedź z Cytowaniem