Wyświetl Pojedyńczy Post
  #113  
Stary 14-04-2020, 09:00
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Ja długo zmagałam się z podobnymi problemami, moja skóra jest bardzo sucha i jednocześnie bardzo się przetłuszcza także nie łatwo było znaleźć coś co pomoże. U mnie niestety nie obyło się bez terapii antybiotykowej, ale powiem Ci , że dużo zmieniło też zakupienie https://bio-oil.com.pl/ , fajne bardzo efekty po tym miałam, a poleciła mi to moja znajoma, a nie pani dermatolog paradoksalnie pamiętam, że jeszcze był taki krem z masy perłowej czy coś takiego i to też bardzo dobrze działało na moją skórę także możesz spróbować, nic innego co miało jakieś fajne efekty sobie nie przypominam, ale jakby jednak mi coś wpadło do głowy to jeszcze dam znać a no i warto wspomnieć, że dużo u mnie zrobiło odstawienie słodyczy i fast foodów, a także nie używanie kosmetyków typu under20 itd , jakichś bzdur z drogerii , lepiej się rozejrzyj za jakimiś kosmetykami pochodzenia natualnego, bo na taką skórę zadziałają lepiej i nie będą cię tak mocno podrażniać i to też na bank pozytywnie wpłynie na stan twojej cery
Odpowiedź z Cytowaniem