Wyświetl Pojedyńczy Post
  #29  
Stary 08-08-2017, 11:01
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Własny biznes

Cóż, to jest pytanie, które od lat nurtuje osoby prowadzące działalność gospodarczą. Uważam, że warto outsourcingować część zadań związanych z prowadzeniem firmy. Ja sama na początku, jak prowadziłam z mężem biuro architektoniczne, starałam się być "zosią-samosią". Zajmowałam się zarówno aktualizowaniem strony internetowej, marketingiem jak i kontaktami z klientami. Mąż zwracał mi uwagę, że powinnam odpocząć, ale nie zamierzałam. No i niestety, w końcu zasłabłam w biurze i wylądowałam w szpitalu. Niby nic groźnego, ale musiałam zwolnić tempo. W końcu po kilku naradach z mężem zdecydowaliśmy, że takie zadania jak obsługę kadr i płac, zlecimy zewnętrznym firmom. Muszę Wam przyznać z perspektywy czasu, że to była bardzo dobra decyzja i teraz mogę więcej czasu poświęcić bliskim. A jakby któraś z Was była szerzej zainteresowana tematem, to polecam tę firmę - https://www.tmf-group.com/pl-pl/serv...es/hr-payroll/. Zajmują się outsourcingiem od wielu, wielu lat i jestem zadowolona ze współpracy z nimi. Są rzetelni i przede wszystkim otwarci na klienta, a to dla mnie b. ważne.
Odpowiedź z Cytowaniem