Wątek: Odchudzanie
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #56  
Stary 10-06-2019, 13:13
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 099
Domyślnie

Ostatnio jestem wiecznie w drodze. Jak więc przygotować się do diety. To jest po prostu niemożliwe. Nie mam zamiaru korzystac z fast foodów, bo to po pierwsze tuczące, po drugi zaś bardzo niezdrowe. Będąc jednakże lata temu we Włoszech bardzo polubiłam pizzę. Obserwując wtedy Włochów doszłam do wniosku, że to nacja, która rzadko kiedy ma widoczną nadwagę. Uznałam więc, że tego typu żywienie jest nie tylko zdrowe, choćby z uwagi na szereg przypraw, zdrowe dodatki, cienkie ciasto. I właśnie dlatego zamawiam teraz pizze, najczęściej z Pizza Dominium https://www.pizzadominium.pl/ z uwagi na fakt, że pizze mają tu doprawdy przepyszne. Często również można skorzystać na obniżkach cen, wszelkiego rodzaju promocjach. Nie tyję dzięki takiemu żywieniu. Mało mam ruchu z uwagi na charakter pracy, w sensie aktywnego sportu. Jednak jedzenie pizzy pozwala mi nawet na chudnięcie. Czyli jakby na to nie patrzeć jedzenie pizzy jest zdrowe i pozwala chudnąć. To dla mnie bardzo ważne. Mimo mojego wieku nadal chciałabym być atrakcyjna. Może niekoniecznie zależy mi na opiniach obcych, jednakże chciałabym, by mój partner nadal widział we mnie zadbaną kobietę.
Odpowiedź z Cytowaniem