Wyświetl Pojedyńczy Post
  #23  
Stary 23-08-2018, 14:48
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Sama natomiast muszę się pochwalić, iż rodzice zafundowali mi super wyjazd do Hiszpanii. Było to organizowane przez firmę - https://www.atas.pl/pl/obozy-zagraniczne i było połączone z obozem językowym. Zaczęło się od tego, iż jakiś czas temu zafascynował mnie język hiszpański – zaczęłam nawet oglądać filmy z hiszpańskim dubbingiem, no ale oczywiście słabo kumałam. Na własną rękę zaczęłam się trochę uczyć, ale to wiadomo, że wiele w ten sposób nie da się raczej nauczyć. No ale to strasznie było widać, bo po prostu mnóstwo o tym mówiłam i pokazywałam, jaka to dla mnie zajawka, więc taki prezent-niespodziankę na wakacje dostałam, bardzo się wtedy ucieszyłam. No i właśnie fajne było to, że oprócz tego, że zwiedziłam nieco Hiszpanii, co było zawsze moim takim małym marzeniem, to jeszcze zrobiłam dość duże postępy przez ten czas, z paroma Hiszpanami nawet próbowałam rozmawiać choć oczywiście nieco się śmiali, bo mój hiszpański to był jeszcze na dość przeciętnym poziomie. Ale utwierdziłam się, że strasznie, dalej chcę się uczyć tego języka.

Ostatnio edytowane przez Grazynka105 : 23-08-2018 o 15:01.
Odpowiedź z Cytowaniem