Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3  
Stary 13-07-2017, 08:18
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Pytanie o pensjonat

Świetnie koleżanki, że trafiłam na ten temat, bo szukałam jakiegoś wątku dotyczącego hoteli, pensjonatów itd. Mam więc nadzieję, że podpowiecie mi coś w moim dylemacie. Chodzi mianowicie o to, że w zeszłym roku postanowiliśmy z moim mężem założyć biznes - taki niewielki pensjonacik w naszym miasteczku. Mieliśmy odłożonej trochę gotówki, mąż jeszcze otrzymał spadek po babci, więc z kasą na rozruch biznesu nie było problemu. Po roku muszę stwierdzić, że decyzja o prowadzeniu pensjonatu była bardzo dobra. Na szczęście na niedobór klientów nie możemy narzekać, bowiem remont "siódemki" między Elblągiem, a Gdańskiem sprawia, że więcej osób jeździ okrężnymi drogami, a przy okazji odwiedza mój pensjonat . Zastanawiam się nad czymś innym, a mianowicie kupnem sejfu. Wiecie, chciałabym jakoś zabezpieczyć dokumenty czy pieniądze swoich gości, a sejf mógłby być dobrym zabezpieczeniem. Pytanie, tylko gdzie ten sejf kupić? Znalazłam póki co, fajną ofertę tutaj - https://www.saffort.pl/sejfy-hotelowe. Pytanie do Was, koleżanki, po pierwsze: co sądzicie o pomyśle zakupu sejfu? Po drugie: czy polecacie ten sklep "saffort"?
Odpowiedź z Cytowaniem