Wyświetl Pojedyńczy Post
  #8  
Stary 09-01-2018, 08:00
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Mieszkania

jakby któraś z koleżanek była zainteresowana, to jeszcze mogę ze swojej strony dodać osiedle "Promenady wrocławskie". Moja siostra niedawno wprowadziła się na to osiedle i bardzo sobie chwali obecne miejsce zamieszkania. Wiecie, w niektórych miejscach ciężko przyzwyczaić się do nowego, a na "Promenadach" moja siostra zaklimatyzowała się niemal od razu. Jak wspomina, nie dość że osiedle jest dobrze skomunikowane, to jeszcze w dodatku można liczyć na tereny zielone. W pobliżu nie brakuje ani tras spacerowych ani rowerowych, a Zuzka jest wielką miłośniczką dwóch kółek, więc czeka tylko aby wsiąść na rower. Teraz nie bardzo jest pogoda, ale jak tylko się porządnie ociepli, to nie mam wątpliwości, że moja siostra przystąpi do wzmożonej jazdy na jednośladzie. Wreszcie, najważniejszy argument podobnie jak przy Nowym Gaju - okolica jest spokojna i bezpieczna. NIe trzeba bać się o swoje bezpieczeństwo A na marginesie mam do Was pytanie, czy Waszym zdaniem ten ubezpieczyciel -https://www.gothaer.pl/ jeśli chodzi o mieszkania, jest wart zainteresowania?
Odpowiedź z Cytowaniem