Wyświetl Pojedyńczy Post
  #39  
Stary 10-08-2017, 13:02
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Prezenty, prezenty

Wątek "prezentowy", więc idealnie skrojony pod moje pytanie. W tym roku, za nieco ponad miesiąc, mój mąż obchodzi 40. urodziny i na tę okazję chciałam mu sprawić jakiś wyjątkowy upominek. Dzięki temu tematowi nasunęło mi się kilka przemyśleń i chyba zamówię dla swojego Darka coś z elektroniki. Konkretnie to myślałam o nowym notebooku. Mąż często podróżuje w służbowe delegacje właśnie z notebookiem, ale jego obecny sprzęt jest bardzo wysłużony. Już dwukrotnie dawał go do naprawy i wielokrotnie przekonywałam go, że należy zainwestować w nowy egzemplarz. Mój Darek to jednak taki typ, że będzie z czegoś korzystał, dopóki to coś bezpowrotnie, podkreślam bezpowrotnie, się nie zużyje. Zrobiłam więc mały research w sieci, przeszukałam kilka sklepów internetowych i trafiłam wśród nich na taki - http://ispot.pl/mac-macbook-air.Oferta ta wygląda całkiem sensownie, ceny poszczególnych modeli nie są wzięte z sufitu. Chciałam Was podpytać, czy korzystałyście kiedyś z tego sklepu? A jeśli tak, to jakie są Wasze wrażenia. Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi.
Odpowiedź z Cytowaniem