Wyświetl Pojedyńczy Post
  #71  
Stary 25-06-2019, 13:37
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

No proszę, sporo z wymienionych przez Was marek kojarzę, w wielu przypadkach również i chętnie korzystam z nich . A takie ogólne pytanko: gdzie się w to wszystko zaopatrujecie? Jakie macie preferencje co do sklepów? Ja do tej pory zachodziłam głównie do kilku okolicznych sklepów stacjonarnych, których nie będę tutaj wymieniać z nazwy, ale pewnie ich znacie. Jednak od jakiegoś czasu mam coraz mniej czasu na takie spacery do sklepów – po awansie w pracy przyszło mi dodatkowych obowiązków, a to i tak czubek góry lodowej w kwestii tego, ile mam na głowie . Więc pomyślałam, że może lepiej będzie zaopatrywać się kosmetyki w sklepach internetowych, zwłaszcza, że mam już swoje ulubione marki i po prostu wiem, czego chcę. Koleżanka mi bardzo zachwala tę drogerię internetową: https://www.ezebra.pl/ i niedługo zamierzam złożyć tam pierwsze zamówienie, żeby przekonać się co do nich na własnej skórze . Już jednak widzę, że mają tam wszystkie z moich ulubionych marek, więc już na dzień dobry jestem pozytywnie nastawiona.
Odpowiedź z Cytowaniem