Wyświetl Pojedyńczy Post
  #30  
Stary 03-04-2018, 12:04
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Dom

Według mnie warto przy budowie domu łączyć rozwiązania nowoczesne i tradycyjne. Postaram się to Wam pokazać na podstawie budowy swojego domu. Z mężem długo szykowaliśmy się do budowy domu, ponieważ jednak na taki wydatek są potrzebne poważne pieniądze. Oczywiście, w Polsce byśmy je nie wiem, kiedy nazbierali, więc zdecydowaliśmy się na wyemigrowanie na kilka lat za granicę. Na szczęście nie jechaliśmy w ciemno, ponieważ wcześniej moja siostra wybrała się do pracy do UK, zainstalowała się tam, nawet wyszła za mąż za Polaka. Ja jestem takiego zdania, iż warto czasem zaryzykować, aby później odnosić większe korzyści. Zdecydowaliśmy się więc na wyjazd z Polski i z perspektywy czasu widzę, że taki czasowy rozbrat z ojczyzną wyszedł nam tylko na dobre. Nie dość, że zyjąc w miarę skromnie, udało nam się sporo zaoszczędzić, to jeszcze zyskaliśmy nowe znajomości, a ja odświeżyłam sobie język angielski. Wiecie, jak to jest, jak się języka na co dzień, nie używa, to znajomość nieco "wietrzeje". Ja więc zdecydowałam się na takie rozwiązanie i jestem bardzo zadowolona. Budowa domu obecnie jest na finiszu, a jeśli chodzi o rozwiązania tradycyjne, pozostaliśmy wierni przy kominku - https://kratki.com/sklep/pl/category/2/wklady-kominkowe. A z rozwiązań nowoczesnych wybraliśmy panele fotowoltaiczne, które zamontujemy na dachu.
Odpowiedź z Cytowaniem