Wyświetl Pojedyńczy Post
  #47  
Stary 27-09-2017, 11:56
malinka01 malinka01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 451
Domyślnie

Wszystko zależy od aktywności osoby starszej, jej trybu życia i miejsca w którym mieszka. Osoby z problemami z chodzeniem, mieszkające w blokach raczej powinny uderzyć w kota, bo nie trzeba wyprowadzać, zajmuje mało miejsca i jest cichy. Ludzie, którzy lubią wychodzić ale nie mają zbyt wiele miejsca mogą pomyśleć o niewielkim piesku. Natomiast są tez bardzo aktywni emeryci, którzy nie wyobrażają sobie w weekend siedzieć w domu Wtedy to duzy pies jest idealnym pomysłem. Trzeba też pomyśleć jak często ta osoba wyjeżdza, na jak długo i jakie ma możliwosci, bo wiadomo, pies też człowiek i w przypadku planowania podróży trzeba mieć świadomość i pomysł co zrobić ze zwierzakiem. Polecam też zajrzeć tutaj http://www.beauceron-pl.net/, ja sama się dowiedziałam z tej strony czegoś czego nie wiedziałam - w samolocie małe psy i koty mogą jechać w transporterze, natomiast duże w luku bagażowym. o tym też warto pomyśleć, zwłaszcza jak np ta starsza osoba często odwiedza dzieci czy wnuki np w Anglii.
Odpowiedź z Cytowaniem