Wyświetl Pojedyńczy Post
  #19  
Stary 05-06-2017, 10:43
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Dom

Ja przyłączam się do zdania marmoladki, sama jakiś czas temu w swoim domu zamontowałam (właściwie to fachowcy zamontowali ) instalację fotowoltaiczną i bardzo sobie ją chwalę. Instalacja fotowoltaiczna umożliwia bowiem zamianę energię słoneczną na elektryczną. Dzięki temu oszczędzamy na energii elektrycznej. Jeśli mogę Wam coś jeszcze doradzić, to warto przed kupnem fotowoltaiki zrobić rekonesans firm, które oferują takie instalacje. Na podstawie swoich doświadczeń mogę napisać, że profesjonalna firmą jest Hewalex- http://www.hewalex.pl. Są to zawodowcy, rzetelni i otwarci na klienta, jego sugestie. Dla mnie przygotowali projekt instalacji, potem dokonali jej montażu, a na końcu uruchomili. Od tamtej pory mogę się cieszyć własną, domową "elektrownią". Muszę Wam przyznać na marginesie, że dopiero teraz odetchnęłam z ulgą, montaż instalacji fotowoltaicznej traktuję jako symboliczne domknięcie budowy swojego domu. Z mężem stawialiśmy swoje cztery kąty prawie trzy lata i nie brakowało dramatycznych momentów - raz ktoś ukradł nam materiały z posesji. Ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem