Wątek: miesiączka
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #16  
Stary 17-11-2021, 19:13
sing sing is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 141
Domyślnie

Mam nadzieję, że wiesz, że miesiączka ogólnie nie powinna być bolesna. Przede wszystkim idź na badanie do ginekologa. Jeżeli nie mam swojego lekarza, to polecam ci mojego, to ginekolog Antoni Kubiak, który obecnie przyjmuje w gabinecie na ulicy Szarych szeregów w Koninie, a wcześniej chodziłam do niego do gabinetu na ulicy Kleczewskiej, zmienił lokalizację jakiś czas temu. On jest dokładny, wszystkie badania wykonuje precyzyjnie, delikatnie, zdecydowanie warto się do niego wybrać. U mnie pomógł właśnie z tymi dolegliwościami, jeszcze zanim zaszłam w ciążę, bo obecnie to jest mój temat na tapet . Dr Kubiak to ginekolog położnik, więc prowadzi moją ciążę. Obecnie jestem już na końcówce i muszę go pochwalić, bo do tego momentu wszystkie badania ultrasonograficzne miałam robione regularnie, było robione usg genetyczne (w 12 tygodniu ciąży) i badanie w kierunku wad rozwojowych i objawów wad genetycznych ze skriningowym badaniem serca płodu, tak na wszelki wypadek. Wszystko jest w porządku, więc trochę się uspokoiłam . Ginekolog umie pomóc w różnych sprawach, jest naprawdę rzetelny.
Odpowiedź z Cytowaniem