Wątek: Dieta czy ruch?
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #316  
Stary 17-10-2018, 13:40
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Wychodzę z takiego założenia, iż najważniejsza w trakcie wykonywania wszelkiego rodzaju aktywności fizycznych, jest regularność i systematyczność. Jeśli w którymś momencie odpuścimy sobie, to cały podjęty przez nas wysiłek może legnąć w gruzach. Poza tym moje zdanie jest takie, że warto nie ograniczać się do nawyków aktywności fizycznej, ale warto powiązać to z całokształtem, tzn. nawykami żywieniowymi i zdrową dietą. Bardzo często zdarza się, że po treningu mamy wielką ochotę na coś słodkiego, dlatego warto mieć zawsze pod ręką zdrową przekąskę. U mnie na siłowni w ostatnim czasie postawiono automat ze zdrowymi przekąskami. Mam trochę w tym udział, gdyż układając dietę dla swojego podopiecznego, wpadłam na ofertę sklepu internetowego z bakaliami - https://ebakalland.pl/edukacja.html odkąd mamy go u siebie, zauważyłam, że sporo ludzi korzysta z niego, zarówno przed jak i po treningu. Batony proteinowe są świetne podczas każdej aktywności, gdyż dają nam odpowiednią dawkę energii, aby w pełni wykonać zaplanowany trening.
Odpowiedź z Cytowaniem