kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #1  
Stary 12-09-2016, 08:54
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domy¶lnie Samodzielnie zrobiony krem - warto?

Warto spróbowaæ samodzielnie zrobiæ krem do twarzy?
Podobno to jest mo¿liwe... Kto¶ z was próbowa³?
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-09-2016, 19:43
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domy¶lnie

Ogólnie wiem, ¿e da siê co¶ takiego zrobiæ i w³a¶ciwie to nawet lepiej ni¿ te kupowane kremy, bo taki zawiera mniej chemii.
Tutaj http://luxperfume.pl/jak-zrobic-krem-pod-oczy-diy/ pisz± jak co¶ takiego przygotowaæ samodzielnie.
Ale ¿eby nie ¶ciemniaæ, muszê powiedzieæ, ¿e nie robi³am takiego nigdy, wiêc nie wiem jakich efektów koñcowych siê spodziewaæ.
Tak czy inaczej - mo¿esz sobie poczytaæ.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #3  
Stary 29-09-2016, 17:31
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 593
Domy¶lnie

No nie wiem, samodzielnie to chyba nie zrobi siê takiego jak kupny krem... Poza tym sk±d wzi±æ wszystkie sk³adniki i proporcje? Moim zdaniem nie ma co testowac na sobie tylko kupowaæ sprawdzone kosmetyki. Ja do cia³a najczê¶ciej wybieram mas³o shea https://magvita.pl/balsamy/99-maslo-karite-150g.html . Jest naprawdê doskona³e - nawil¿a i pielêgnuje skórê. ¦wietnie sprawdza siê na wzmocnienie paznokci.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-12-2017, 13:47
senar Mê¿czyzna senar is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 8
Domy¶lnie

Samodzielnie robionym kremom to bym raczej nie ufa³a póki co stosuje krem ujêdrniaj±cy do cia³a Maternea i jestem bardzo zadowolona jesli nie znaliscie tej marki to zachecam do sprawdzenia
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #5  
Stary 09-01-2018, 10:58
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domy¶lnie

Nie wiem czy warto, ale ja siê ostatnio sama zaczê³am interesowaæ i komsetykami i makija¿em, kupi³am nawet tak± fajn± ksi±¿kê: https://www.inbook.pl/makijaz-podrec...a-rajczykowska i bardzo mnie tematyka wci±gnê³a!
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-01-2018, 17:58
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 726
Domy¶lnie

Ja kiedy¶, przez krótki okres czasu bawi³am siê w samodzielne robienie kosmetyków ale jednak dosz³am do wniosku, ¿e warto zainwestowaæ w dobrej jako¶ci naturalne produkty stworzone przez specjalistów. Tak trafi³am na markê Eldan Cosmetics. Teraz codziennie u¿ywam nawil¿aj±co-ochronnego kremu Idractive Moisture Daily Protection ( super sprawdza siê te¿ jako baza pod make-up ). Ma dobry naturalny sk³ad dog³êbnie nawil¿a i chroni wra¿liw± skórê przed szkodliwymi czynnikami zewnêtrznymi.
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.