kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 18-10-2021, 12:00
Miriam33 Miriam33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 994
Domyślnie bielizna

Hej, kupujecie biustonosze usztywniane sklep? Polecacie https://www.misterna.pl/bielizna-dam...ywniane-7.html?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-10-2021, 18:53
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 181
Domyślnie

O wygląda to naprawdę fajnie, dzięki za podrzucenie !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-10-2021, 10:08
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 020
Domyślnie

Szukając ciekawych propozycji w zakresie ładnych i dobrze wykonanych propozycji bielizny to polecam zdecydowanie Maybella w którym znajdziesz piękne propozycje pięknej bielizny, ale również strojów kąpielowych m.in w wydaniu monokini będziecie na pewno zachwycone propozycjami i przystępnymi cenami. Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-11-2021, 19:59
alizee alizee is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 361
Domyślnie

Przez internet ciężko się kupuje bieliznę. Niby znasz rozmiar, a potem okazuje się, że jednak nie pasuje. Często mi się tak zdarzało, dopóki nie trafiłam na sklep Conteshop https://conteshop.pl/tag/biustonosze-minimizery. Tutaj wszystko pasuje jak ulał. Podesłałam tą stronkę koleżanką i u nich też wszystkie staniki są dobre.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-11-2021, 15:11
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 903
Domyślnie

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z ofertą przygotowaną przez sklep Lovita według mnie tutaj znajdziesz najbardziej interesujące informacje w nawiązaniu do tego problemu i może akurat będzie to udany zakup, liczę że jeszcze trochę poprawią czas realizacji. No przede wszystkim ilość kompletów w wydaniu koronkowym i najlepszych kolorów to coś super!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-11-2021, 16:20
dameon64's Avatar
dameon64 dameon64 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Miasto: Katowice
Posty: 4
Domyślnie

Najlepsza bielizna to oczywiście ta bawełniana, chociaż przyznam, że ja mam słabość do różnych koronek itp. że taką bieliznę też lubię kupić a do spania najlepiej nie zakładać nic!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 06-03-2022, 09:42
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 903
Domyślnie

Ja osobiście sprawiłam sobie body koronkowe w sklepie lovita.pl i jestem zdecydowanie zadowolona zarówno ze względu na różne dostępne kolory, wzory i pełne wsparcie ze strony obsługi klienta oraz rozsądnego zakresu cen (jednocześnie łapiąc całkiem niezłe promocje i rabaty).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-04-2022, 21:48
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 492
Domyślnie

Jeżeli mogłabym wam coś podpowiedzieć, to moim zdaniem, bardzo ciekawy wybór w zakresie różnorodnych bielizny można znaleźć na stronie tego sklepu https://milenabielizna.pl/103-bielizna-triumph. Koniecznie sobie tam zajrzyjcie, jeżeli jeszcze nie znacie tego miejsca. Moim zdaniem wybór mam na tyle duży, a ceny na tyle atrakcyjne, że bez problemu każdy będzie w stanie wybrać tam coś dla
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 01-05-2022, 14:17
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 648
Domyślnie

A co powiecie na http://orirose.pl ? Najczęściej kupuję tutaj bieliznę i jak dla mnie jest ona najlepsza. Dobra jakość i niewygórowane ceny
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.