kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 13-12-2021, 09:28
serenka serenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 332
Domyślnie antykoncepcja

Jaka stosujecie antykoncepcje?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-12-2021, 10:42
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 420
Domyślnie

od lipca biore tabletki drovelis pasuja mi ,bo nie odczuwam po nich zadnych dolegliwosci Wedlug mnie to najlepsza metoda jesli chodzi o antykoncepcje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-01-2022, 16:23
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 490
Domyślnie

Z tego, co wiem, to moja małżonka stosuje hormonalne tabletki antykoncepcyjne natomiast, źle się po nich czuje i zaczęła przybierać na wadze. Niestety nasza sytuacja nie pozwala nam na koleinie dziecko, więc musimy się zabezpieczyć. Zastanawiamy się tym razem nad spiralą antykoncepcyjną. Z tego, co wiem jest, to jedna z najskuteczniejszych obecnie stosowanych metod antykoncepcji. Ponadto jest wygodna, ponieważ po jej założeniu skuteczność antykoncepcyjna utrzymuje się przez ok. 5 lat. A co myślicie o takiej formie: https://onlinerecepta.pl/czym-jest-a...pcja-awaryjna/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-06-2023, 18:52
nowa.kamila nowa.kamila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1 662
Domyślnie

W poszukiwaniu informacji o sposobie antykoncepcji awaryjnej jaką jest tabletka dzień po polecam zajrzeć na stronę https://www.mamyrecepte.pl/blog/pora...letka-dzien-po Poza wartościową wiedzą możesz otrzymać receptę w postaci elektronicznej bez konieczności stania w kolejkach. Wystarczy zalogować się w dowolny sposób z komputera lub innego urządzenia jak telefon. Aby ją otrzymać należy wypełnić ankietę i dokonać opłaty. W kilka chwil jeden z lekarzy wystawi ją dla Ciebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.