kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 29-10-2017, 11:47
darekzalewski75 Mężczyzna darekzalewski75 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 5
Domyślnie

Ja ostatnio widziałem fajną serię tego typu kosmetyków w Superpharmie na promocji w www.znajdzpromocje.pl/
__________________
Serwis Infoliniazus.pl a na nim http://infoliniazus.pl/punkty-obslugi-500/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 29-10-2017, 16:28
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Jakie konkretnie kosmetyki widziałeś?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 31-10-2017, 11:52
tomilidzons Mężczyzna tomilidzons is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 150
Domyślnie

Ciekawą opcja są kremy ziołowe do rąk, coś takiego https://www.amfora.pl/wiadomosc/ziol...przeglad/3017/ Moja znajoma często je stosuje i jest zadowolona z docelowych efektów kremu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 06-11-2017, 15:13
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 244
Domyślnie

Moim zdaniem kosmetyki naturalne świetnie sprawdzają się w przypadku każdej osoby, niezależnie od rodzaju cery i wieku. Dlatego warto zainteresować się kosmetykami naturalnymi marki Nacomi: https://puderek.com.pl/73_nacomi. Myślę, że będzie to świetny wybór - te kosmetyki nie alergizują i nie zawierają żadnych chemicznych składników.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 06-11-2017, 15:41
Laseczko Laseczko is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 4
Domyślnie

No a ile takie kosmetyki kosztują? Dużo droższe są od tych zwykłych kosmetyków ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 18-12-2017, 22:47
lenka52 lenka52 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 58
Domyślnie

ja jestem ogromna fanką kosmetyków naturalnych, przekonałam się do nich będąc w ciąży, a potem zostając młodą mamą. Jestem wierna ziołowym, ekologicznym kosmetykom z Motherlove, są produkty przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dzieci. Nie dość, ze są wolne od wszechobecnej chemii -parabenów, syntetyków, sztucznych barwników, konserwantów, to do tego są niezwykle skuteczne. Warto czasem zapłacić kilka złotych wiecej, ale mieć pewność, ze kosmetyki są bezpieczne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 19-12-2017, 05:45
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

jak dla mnie bezkonkurencyjne są kosmetyki z eldan cosmetics. Maja fajny, naturalny skład. Kupuję je najczęściej w mimari - maja spory wybór i dobre ceny. Zamówienie dochodzi szybko, nawet w piątek zamówiłam zestaw dla mamy na święta i liczę, że niedługo dotrze znacie te produkty ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 19-12-2017, 13:57
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Ale wiecie jak rozpoznać prawdziwie naturalne kosmetyki? Bo wielu producentów umieszcza na swoich produktach, że są one naturalne, organiczne, a wcale tak nie jest. Bardzo trudno jest wyprodukować taki kosmetyk, ponieważ jeśli chodzi o składniki to w naturalnych kosmetykach surowce powinny być z certyfikatem świadczącym o pochodzeniu i dopuszczającym ten surowiec do używania w kosmetykach naturalnych. Roślinne komponenty kosmetyków naturalnych powinny pochodzić z kontrolowanych upraw i być pozyskiwane w procesach tzw. „zielonej chemii”. Oczywiście w takich naturalnych kosmetykach dopuszcza się do surowców pochodzenia zwierzęcego i tu muszą one być pozyskane bez szkody dla zwierząt i zalicza się do nich niewiele rzeczy. Jest to między innymi wosk pszczeli i lanolina. Ja na przykład za nim kupię naturalne kosmetyki to po pierwsze bardzo dużo czytam o danej firmie, a potem dokładnie przeglądam skład. Ja na przykład ostatnio kupiłam z https://www.naturativ.pl/sklep/k-1-t...remy-pod-oczy/ krem pod oczy. I używając go uważam, że widać kolosalna różnicę pomiędzy kosmetykami prawdziwie naturalnymi, a tylko za takie się podającymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 19-12-2017, 15:41
feelsTogether feelsTogether is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 4
Domyślnie

No jak to jak, zapytać w sklepie i ot cały sposób.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:11.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.