kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-02-2019, 20:14
przemyslaw Mężczyzna przemyslaw is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 129
Domyślnie Jaka cukiernia robi dobre torty na zamówienie?

Postanowiłem na okrągłe urodziny swojej kobiecie zamówić jakiś nietuzinkowy tort, najlepiej taki w 3D. Macie może jakieś sprawdzone namiary w Katowicach lub okolicy? Byłem już w dwóch piekarniach na mieście, ale szczerze powiem nie znalazłem w ofercie nic, co by mnie zachwyciło. Macie jakieś propozycje?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-02-2019, 15:44
tetrisekk tetrisekk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 180
Domyślnie

Torty 3D to moim zdaniem mega pomysł, sam taki zamawiałem. Fakt jest taki, że nie każda cukiernia ma takie w swojej ofercie. Jeśli o dobre torty chodzi to mogę polecić Ci miejsce, w którym sam zamawiam i wiem, że torty mają pyszne. Zerknij sobie tutaj http://tortyjakmarzenie.pl/pl/c/Torty-3D/22 znajdziesz tam oferty tortów 3D, które naprawdę robią wrażenie. Jeśli chodzi o walory smakowe, to uwierz, że jak wyglądają tak smakują, smaków do wyboru jest wiele, więc jest z czego wybierać. Piękne i pyszne godne polecenia. Inne wypieki również są na bardzo wysokim poziomie, więc nie powstydzisz się zamawiając na jakąś imprezę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-03-2019, 14:44
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Warto też pomyśleć o elementach ozdobnych na torcie. Bardzo dobrze prezentują się na przykład figurki na tort: https://sklep.polmarkus.com.pl/figurki-na-tort. Takie figurki można kupić na różne okazje, największy wybór jest właśnie w hurtowniach cukierniczych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 01-04-2019, 15:39
darusiaa12 darusiaa12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 3
Domyślnie

A gdzie dokładnie szukasz cukierni?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 09-04-2019, 09:05
konna1 konna1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 8
Domyślnie

A nie lepiej spróbować samemu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-12-2021, 21:27
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Ja również uważam, że zdecydowanie lepiej zrobić taki tort na urodziny samemu W internecie można znaleźć naprawdę mnóstwo fajnych przepisów, które wcale nie są skomplikowane. Jeśli chcecie dodatkowo, aby tort naprawdę fajnie się prezentował, to warto go przyozdobić na przykład kolorowym opłatkiem. Jeśli nie wiecie, jak położyć opłatek na tort, to na pewno również i takie informacje znajdziecie w sieci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-01-2022, 11:52
jadzia91 jadzia91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 204
Domyślnie

Jeśli jesteście z Poznania to koniecznie musicie poznać cukiernię Kafej. Na https://wegekafej.pl/kategoria/weganskie-ciasta-i-torty dowiecie się więcej. Większość tortów i ciast jest wytwarzanych zgodnie z założeniami diety witariańskiej, która wyklucza produkty wysoko przetworzone oraz poddane działaniu temperatury powyżej 47 stopni C, która niszczy enzymy i składniki mineralne zawarte w warzywach i owocach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 19-01-2022, 08:40
jablko jablko is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 88
Domyślnie

Polecam dopytać się czy cukiernia oferuje też zamienniki cukru, np ksylitol czy erytrotyl
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.