kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 30-11-2017, 18:53
Krysta097 Krysta097 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 158
Domyślnie

Też kiedyś strasznie się męczyłam z łupieżem i dopiero odpowiednia pielęgancja pomogła mi się go pozbyć. Można o tym poczytać tutaj - http://dermozdrowi.pl/choroby-skory/ Przede wszystkim trzeba znaleźć przyczynę łupieżu. U mnie to była po prostu przesuszona skóra głowy, spowodowana zbyt gorącą wodą do mycia oraz źle dobranym szamponem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 03-12-2017, 10:49
koldian Mężczyzna koldian is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 3
Domyślnie

Musisz zastosować jakieś maseczki i generalnie odżywki bo z tego co piszesz to Twoja skóra głowy faktycznie nie jest w jakimś znakomitym stanie... od siebie mogę Ci polecić sklep iChemia.pl - znajdziesz tu wiele fajnych produktów, które pomagają zachować dobrą kondycję skóry i nie tylko. Sama ostatnio zamówiłam maseczki odmładzające i efekty widać już po tygodniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 29-01-2018, 10:26
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 939
Domyślnie

to sobie koniecznie tej szampon wypróbuj - https://seboradin.pl/pl/seboradin-se...sensitive.html on w ogóle nie podrażnia i nie wysusza skóry głowy. Ja mam skórę atopową i jako jedyny się u mnie sprawdził
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 02-02-2018, 12:53
celrok celrok is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1
Domyślnie

czesc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 02-02-2018, 16:30
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 173
Domyślnie

No cześć ale moim zdaniem są inne pokoje do witania się wracając do tematu przesuszonej skóry. To może być objawem większego problemu skórnego, polecam Ci przeczytać artykuł o łuszczycy odwróconej http://dermozdrowi.pl/luszczyca-odwr...czenie-objawy/ . To jest jeden z moich ulubionych blogów więc z czystym sumieniem mogę Ci go polecić jeśli występują nadal u Ciebie takie problemy skórne jakie opisujesz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 07-02-2018, 07:30
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Niestety temu przesuszeniu jest tez winna pora roku, ogrzewanie no i złe szampony, zbyt mało nawilżające.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 19-02-2018, 10:01
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Na łupież dobre są delikatne szampony albo maseczki z oliwy. Rozrabiam jajko z oliwą i nakładam na półgodziny na głowę. Włosy są po niej bardzo ładne. Jeżeli to nie pomoże to wybrałabym się do lekarza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 19-02-2018, 10:31
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Oliwa na głowę? Słyszałam, że tak się właśnie nie powinno robić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 28-02-2018, 00:24
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Słyszeliście o takiej chorobie, jak nużyca? Bo właśnie przesuszona skóra głowy jest jednym z objawów. Ja nie miałam z tym problemu, ale przypadkiem ostatnio trafiłam na stronę nuzeniec.com.pl i bardzo się zaciekawiłam. Mam nadzieję, że nigdy nie będę musiała na sobie sprawdzać objawów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 28-02-2018, 08:06
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

W ogóle sucha skóra może być według mnie działaniem smogu. Żeby się przed nim uchronić warto mieć taką maskę antysmogową. Ja mam z tej serii: https://ozonemask.pl/ i ejstem bardzo zadowolona. Ułatwia to funkjconowanie w takim zanieczyszczonym powietrzu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.