kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 19-10-2016, 21:32
krystian22 Mężczyzna krystian22 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 25
Domyślnie

rożnie można odpoczywać jedni w lesie inni na siłowni a jeszcze inni odpoczywają w domu w fotelu z lampka wina w ręku. Wiecie kto nie lubi pod kocem poleżeć i odpocząć zapomnieć o pracy domu i całego zgiełku. A jak szukacie dobre argentyńskie wino to polecam to http://argentynalimited.pl/pl/c/WINA-BEZALKOHOLOWE/36
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 20-10-2016, 12:41
obityno obityno is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 2
Domyślnie

Uwielbiam odpoczynek nad morzem i w górach, ale z przyjemnoscią odwiedzam też mniej uczęszczane lokalizację. Ostatnio padło na Kruszwicę. Odpoczęłam nad Gopłem, zobaczylam Mysią Wieżę, pochodziłam po okolicy. Super sprawa, mówię Wam!
__________________
Zajazdkruszwica.pl - noclegi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 25-10-2016, 15:42
toma001 Mężczyzna toma001 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 24
Domyślnie

Zawsze gdzieś wyjeżdżamy na wakacje. W tym roku byliśmy w Hiszpanii, za tydzień lecimy na Seszele. A zimą standardowo narty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 14-02-2017, 09:41
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Podczas urlopu odpoczywam na wakacjach, ale obecnie mamy taką sytuacje w pracy, że nie mogę wziąć więcej niż jednego tygodnia urlopu w wakacje i mogę wykorzystać urlop biorąc sobie pojedyncze dni wolnego. Nie jest mi to za bardzo na rękę, ale wiem, że w niektórych zakładach pracy pracownicy nie mają możliwości wzięcia urlopu w okresie letnim. Mam bardzo stresującą pracę. Nie przepadam za sportem i aktywnością fizyczną i nie mogę się w ten sposób odstresowywać. Chcę sobie kupić kolorowankę antystresową, o której czytałam tutaj https://rodzinazdrowia.pl/czym-sa-ko...-dla-doroslych . Byłabym bardzo wdzięczna jeśli napisałybyście mi co o nich sądzicie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 14-02-2017, 11:12
monstun02 Mężczyzna monstun02 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 5
Domyślnie

No ja tak samo wyjeżdżam i odpoczywam.
__________________
portale randkowe

Ostatnio edytowane przez monstun02 : 20-02-2017 o 21:02.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 10-04-2017, 13:39
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Ja zawsze najlepiej odpoczywałam w domu ale ostatnio zauważyłam, że mam jakieś problemy z zasypianiem. Czy wiecie, co może być tego przyczyną? Czytałam najróżniejsze artykuły na ten temat, między innymi http://modauroda.com.pl/problemy-z-zasypianiem/ ale nic z tego mi nie pomogło. Może macie jakieś swoje sprawdzone rady?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 18-11-2017, 14:38
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

A czy macie swoje sprawdzone sposoby na regenerację po zarwanej nocy? Jak wytrzymać w pracy, kiedy tak bardzo chce się spać? Znalazłam kilka sposobów w tym artykule http://www.machinaedukacyjna.pl/jak-...zespanej-nocy/. Następnym razem zastosuję w praktyce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 20-11-2017, 11:42
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

Ja najlepiej odpoczywam na krótkich wyjazdach. Byłam już kilka razy zwiedzac państwa ościenne wraz z biurem podróży damar. Bardzo fajna sprawa i super odpoczynek od pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 21-11-2017, 13:23
korhew korhew is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 2
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 03-01-2018, 12:17
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Kierunek - Praga

ja w tym roku wybrałam się ze swoją szanownym małżonkiem na urlop we wrześniu do Pragi i naprawdę miło będziemy wspominać ten wyjazd. od dawna marzyłam o tym, aby odwiedzić stolicę Czech, ale zawsze coś jednak stało na przeszkodzie. A to nie dostałam urlopu w terminie, a to mąż nie miał jak jechać, w tym roku wreszcie się wybraliśmy, wcześniej jeszcze wzięliśmy ubezpieczenie turystyczne w Gothaerze - https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie...czne-w-podrozy. Wyjazd był naprawdę cudowny, spędziliśmy niezapomniane chwile i już planuję tam powrót w tegoroczne wakacje
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.