kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 12-07-2014, 13:27
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

Morze ma swój niezaprzeczalny urok
Zwłaszcza, jak teraz można w sieci znaleźć tańsze noclegi np przez strony z systemami tanich rezerwacji jak chociażby http://www.hotele.pl/ - wtedy jak sie uda fajną cenę trafic to i urlop dłuższy i bardziej opłacalny, że tak powiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 31-07-2014, 14:55
Prosieciech82 Prosieciech82 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 9
Unhappy

jeszcze mnie nie było nad morzem inną porą niż latem - w te wakacje również tam będę jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to przywitam na plaży nowy rok uważam, że polskie wybrzeże jest świetne.

____________________
Wejdź czym prędzej http://its-beautifulwoman.tumblr.com/ a poznaj nasze oferty!

Ostatnio edytowane przez Prosieciech82 : 03-01-2015 o 20:21.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 11-08-2014, 11:34
Lottie2989 Lottie2989 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 10
Smile

Wakacje w tym roku planuję w Polsce, planuję zrobić sobie pod koniec września taki trip po Polsce i zwiedzić najciekawsze rejony, wybieram się oczywiście w Tatry, planuję także Bieszczady, Beskidy i Sudety, może także uda się wybrać nad piękne polskie morze

____________________
Polecam serdecznie szkolenia motywacyjne atrakcyjna oferta!

Ostatnio edytowane przez Lottie2989 : 28-01-2015 o 15:57.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 21-09-2014, 14:19
PAULTV91 PAULTV91 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 10
Talking

Ja w ty roku po raz pierwszy od bardzo dawna nie pojechałam z rodziną na wakacje za granice, było to spowodowane tym że stwierdziliśmy że nasze niespełna roczne dziecko jest jeszcze zdecydowanie za małe na tak dalekie podróże, ale znajomi jeżdżą z jeszcze mniejszymi dziećmi

Ostatnio edytowane przez PAULTV91 : 19-09-2016 o 12:15.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 25-09-2014, 09:35
Pandora Pandora is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 38
Domyślnie

Zawsze staram się wyjazd tak zorganizować żeby było oszczędnie i ładnie. Niestety nie stać nas na wyjazd nad polskie morze w okresie wakacyjnym, ale chcemy pojechać z mężem właśnie w październiku do Ustki. I teraz pytanie, czy rezerwujecie wcześniej noclegi czy może szukacie w bazach np takich jak ta noclegi ustka ? Jak wychodzi taniej?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 17-11-2014, 16:10
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie

A zastanawialiście się nad tym aby wybrać się w dalszą podróż zagraniczną? Dla naszych rodziców było to praktycznie niemożliwe ale obecnie świat stoi otworem i wiele biur podróży oferuje bardzo egzotyczne kierunki.
Poczytajcie sobie na przykład o Kambodży. Jest to bardzo ciekawy kraj, obecnie nie jest jeszcze tak zalany przez masową turystykę.
Wakacje takie organizuje na przykład biuro podróży Memories Vacations:
http://www.memories.pl/kierunek-podrozy/25/Kambodza - pozwolę sobie umieścić program wycieczki.
Poniżej za to zdjęcie najsłynniejszego zabytku Kambodży czyli imponującego kompleksu świątyń Angkor Wat. Jest to zdecydowanie jedno w najpiękniejszych miejsc na świecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 28-11-2014, 10:44
Stachumajster Mężczyzna Stachumajster is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 19
Domyślnie

Ja w przyszłym roku planuje wybrać się do grecji, nie wiem jeszcze gdzie, jak znajdę - podzielę się tym bo to super miejscowość, tylko nie pamiętam jak się nazywa :S
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 04-02-2015, 11:25
kammila kammila is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 14
Domyślnie

Nie pamiętasz tej nazwy no co Ty mówisz hihi może chodziło Ci o samą stolicę czyli po prostu Ateny ? Podobno słyszałam, że żyje się tam bardzo dobrze i jest zdecydowanie nawet cieplej jak w Chorwacji. Ja na wakacje jeszcze nie mam planów ale jak co roku to się wybiorę chyba nad polskie morze a dokładniej do Mielna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 08-02-2015, 17:24
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Poza tym wiesz, że nie wszystkich stać na wakacje poza krajem. Moja babcia często wybiera turnusy rehabilitacyjne nad morzem w Polsce, bo jest taniej. Druga sprawa jest taka, że są specjalnie przygotowane zajęcia i ćwiczenia dla starszych osób. Takie trochę sanatorium tylko nad morzem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 16-02-2015, 12:49
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Można wyskoczyć na urlop, tylko trzeba zarezerwować dobry apartament w Zakopanem, żeby nie jechać w ciemno.

Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.