kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 29-07-2021, 20:26
Kamciaks Kamciaks is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 67
Domyślnie

czy to laptop czy komputer stacjonarny to czasem duży wydatek. Dlatego jak chce się kupić nowy sprzęt, to warto zastanowić się co zrobić ze starym i czy jeszcze się do czegoś nadaje. Fajna opcja, na której się jeszcze zyskuje to odkup komputerów, szczególnie gdy mówi się o firmie, w której wymagana jest wymiana sprzętu na nowocześniejszy i po prostu bardziej wydajny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 30-07-2021, 14:24
Klovan Klovan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 7
Domyślnie

W cholernych nowoczesnych komputerach ciągle coś się psuje i często to obserwuję. Bardzo mnie to denerwuje, a szczególnie nie podoba mi się, gdy sterowniki się psują. To dla mnie naprawdę duży problem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 30-07-2021, 14:39
Baldek's Avatar
Baldek Mężczyzna Baldek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 15
Domyślnie

Wielokrotnie napotykałem problemy podczas konfigurowania Bluetooth i jest to naprawdę duży problem. I chociaż nie było niezbędnych sterowników, ale wciąż powiedziano mi doskonały program, który sam szuka różnych sterowników dla wszystkich rodzajów komputerów Sterowniki urządzenie Bluetooth pobierz https://driverpack.io/pl/devices/bluetooth Jest to naprawdę bardzo wygodne, wszystko jest zautomatyzowane i robi wszystko zamiast Ciebie. To było bardzo łatwe i problem został rozwiązany bardzo szybko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 31-07-2021, 20:51
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 526
Domyślnie

Komputer do nauki nie musi być aż tak "wypasiony" jak komputer dla gracza. Sklepy mają odpowiednie zestawy i konfiguracje. Np tutaj: https://sprzetowo.pl/komputery-stacj...ry-dla-uczniow można zobaczyć jaki powinien być komputer dla ucznia, do nauki. Jak widać, nie jest to jakiś cenowy koszmar dla rodziców.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 01-08-2021, 19:19
Rolmops Rolmops is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 4
Domyślnie

To jest taki eufemizm, że komputer do nauki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 09-08-2021, 11:23
Patrycja35's Avatar
Patrycja35 Patrycja35 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 138
Domyślnie

ja używam HP kompa i do nauki i do pracy i w sumie dobrze mi się sprawdza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 12-08-2021, 17:26
Kasta Kasta is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 34
Domyślnie

My będziemy robić taką akcję aby kupić jakiś dobry sprzęt dla dzieciaków do szkoły. Szukając różnych dobrych ofert trafiłam na komputery poleasingowe Warszawa . To naprawdę świetna okazja ponieważ komputery są w idealnym stanie i w dodatku w bardzo atrakcyjnych cenach. Sami zresztą zerknijcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 15-09-2021, 09:41
serenka serenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 326
Domyślnie

Bardzo fajny wybór komputerów i laptopów maja tez tutaj https://tsfujitsu.pl/ mozna sobie zerknac, ceny przystepne. Sama zamawialam dla dzieciakow do nauki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 17-09-2021, 12:38
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Jeżeli poszukujecie jakiejś sprawdzonej karty graficznej, to od siebie polecam wam zainteresować się Rtx 3060 Ti. Nie zawsze trzeba wymieniać od razu całego komputera, wystarczy kupić do niego dodatkowe ulepszenia. Dajcie znać, co wy o tym uważacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.