kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-09-2016, 10:52
Oskajra Oskajra is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 80
Domyślnie Zaczerwienienia na twarzy

Kobietki, macie problem z zaczerwienioną twarzą? Co stosujecie, żeby jakoś załagodzić te zaczerwienienia i czy kosmetyki miksa mogłyby się tu sprawdzić? Bo chyba zlikwidować całkowicie się tego nie da?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-09-2016, 07:25
Pilipa Pilipa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 69
Domyślnie

Masz na myśli Mixę? Tę firmę https://www.mixa.pl/ ? Jeśli tak, to owszem, te kosmetyki powinny dać radę Proponuję wypróbować krem bb, który przede wszystkim te zaczerwienienia załagodzi i oczywiście też zredukuje. Nie będziesz musiała się z nimi męczyć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-09-2016, 19:39
Oskajra Oskajra is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 80
Domyślnie

Dzięki za info
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-09-2016, 19:17
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Kosmetyki Mixa produkuje Loreale co nie? Też mam ostatnio problem z zaczerwienioną skórą twarzy a także z pękającymi naczynkami. Dopiero drugi kalendarzowy dzień jesieni i trochę obawiam się tego co będzie dalej, bo jak powszechnie wiadomo skóra najgorzej znosi jesień i zimę a skoro moja skóra już nie jest w dobrym stanie, to zimą może być w tragicznym. Chce tego uniknąć i zacząć stosować kosmetyki do cery naczyniowej, ale szukam kosmetyku z naturalnym, roślinnym składem. Dzisiaj trafiłam na ten http://www.elixirbynature.pl/product...y-mixture.html i szczerze mówiąc bardzo mnie zainteresował, bo w jego składzie nie ma chemii. Może któraś z Was go zna/stosowała?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-02-2017, 18:47
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Z kosmetyków na zaczerwienienia polecam ten szczególnie http://www.laroche-posay.pl/produkty...ProductId=4153 Moja siostra go używa i jej skóra od tego czasu naprawdę wygląda o wiele lepiej. Zaczerwienienia pojawiają się bardzo rzadko, skóra ma równy kolor, do tego nie reaguje rumieńcami na słońce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 05-02-2017, 15:57
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

O, to chyba masz coś dla mnie - moja cera czerwieni się pod wpływem zmian temperatur.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 08-02-2017, 11:38
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Jeżeli niepokoją nas zmiany na twarzy to najlepiej byłoby pójść z tym do specjalisty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 10-02-2017, 18:41
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Może odwiedź dermatologa? Czytałam ostatnio na http://intbau.eu/lekcewaz-chorob-skory/ że nie powinno się lekceważyć chorób skóry.
Na twoim miejscu sprawdziłabym co się dzieje z tą skórą i poprosiła lekarza o odpowiednie kremy. Niestety te z drogerii pozostawiają wiele do życzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 15-02-2017, 13:16
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

ja jak poszłam do dermatologa to okazało się że to był objaw jakiejś choroby skóry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 16-02-2017, 09:11
zosiakot zosiakot is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 6
Domyślnie

Męczę się również z zaczerwieniami, ale dermatolog przepisał mi krem który lekko niweluje zaczerwienia. Mam nadzieje, że mi pomoże bo to moj duży kompleks
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.