kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 22-02-2019, 15:31
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 520
Domyślnie

A może zamiast studiów warto pomyśleć o szkole policealnej? Moim zdaniem to jak najbardziej dobra opcja dla osób, które rzeczywiście wiedzą już w jakim kierunku chcą się kształcić i później pracować w zawodzie. Ze swojej strony mogę polecić Ci również abyś sprawdził ofertę szkoły jak m.in Cosinus w Warszawie, która ma świetnie przygotowaną bazę kierunków a do tego nawet kursów zawodowych. Najlepiej będzie jeżeli sprawdzisz ich stronę internetową bo tam mam wszystko dokładnie przedstawione czarno na białym. A do tego posiadają opcję kontaktu z ich konsultantem, który również dokładnie wytłumaczy Ci jak to wszystko u nich działa. Pozdrawiam i trzymam kciuki za podjęcie dobrej decyzji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 22-02-2019, 18:08
Wioderga Wioderga is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 4
Domyślnie

W mojej opinii dobre studia to po prostu te, które będą pasować Tobie, a dokładniej będą pokrywać się z Twoimi zainteresowaniami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 15-04-2019, 10:42
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Podkarpackie Centrum Usług Dydaktycznych http://pcud.edu.pl/ ma ofertę podyplomówek o ciekawych specjalizacjach - dla nauczycieli, pedagogów, psychologów, którzy pracują z dziećmi. Są interesujące kierunki typu logopedia, integracja sensoryczna, diagnoza autyzmu, artterapia i wiele innych. Zajęcia weekendowe, dobra kadra wykładowców.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 18-04-2019, 09:02
Monia00's Avatar
Monia00 Monia00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 122
Domyślnie

Warto też zerknąć na uczelnie wyższe Kraków: http://www.imxprs.com/free/wsekrakow/wsekrakow. Jest to bardzo fajne miasto, sprzyjające studentom zarówno pod względem rozrywkowym, jak i też łatwo znaleźć tutaj pracę dorywczą. Jest też kilka bardzo fajnych uczelni, warto się w to zagłębić i dowiedzieć więcej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 12-05-2019, 11:53
artur44343 Mężczyzna artur44343 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 3
Domyślnie

Sam nie wiem co mam napisać w tym wątku.To na pewno nie jest takie łatwe.
__________________
uklady rownan
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 17-05-2019, 09:35
Karolina25 Karolina25 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 17
Domyślnie

Ja już jestem po studiach. Szybko ten czas upłynął. Chętnie cofnęłabym się w czasie. Dla nowych studentów podsyłam parę porad: https://studenckiezycie.my-free.website/. Pamiętajcie, że studia to tyko nie nauka, a również znajomości. To właśnie na studiach poznałam swoją przyjaciółkę i wspólniczkę z którą teraz prowadzę firmę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 24-05-2019, 08:09
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Da się pogodzić studia z pracą. Sporo osób tak robi i dają radę. Zaoczne można także tutaj http://www.pswbp.pl skończyć. Szkoła oferuje studia pierwszego i drugiego stopnia. Jakie kierunki wybieracie? Wiem, że ekonomia i informatyka są popularne teraz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 24-05-2019, 09:40
smakosz Mężczyzna smakosz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1
Domyślnie

moim zdaniem najlepsze - UW, UJ, Politechnika - no albo zdecydować się na studia za granicą
__________________
Wynajem wózków widłowych - tylko tutaj - ceny, zasady, najważniejsze informacje!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 25-05-2019, 21:39
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Najlepsze są studia informatyczne ale nie licz że będzie lekko no i musisz lubić i czuć ten kierunek. Mam na myśli specjalizację w danym systemie. Możesz zacząć od zapoznania się z specjalistycznymi portalami jak na przykład ten https://linux-magazine.pl/lm174/mine...escie-637.html na temat linuxa. Znajdź swój kierunek a potem stale dokształcaj się z niego a osiągniesz sukces.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 12-06-2019, 07:51
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

A w jaki sposób użycie się na studiach? Jest to według mnie bardzo interesujący temat, ponieważ warto dla siebie znaleźć odpowiedni sposób, który będzie skuteczny. Ja powiem szczerze, że bardzo jestem zainteresowana tym, co prezentuje ta strona Można szukać na nich wiele różnych notatek, ponieważ mają stworzoną ogromną bazę.

Ostatnio edytowane przez lucy92e : 19-06-2019 o 11:27.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.