kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 27-03-2019, 19:16
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Odkąd zaczęłam stosować antykoncepcję, belarę dokładnie to problem trądziku przestał po prostu istnieć. Różnica przed tabletkami a teraz jest bez porównania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 08-04-2019, 14:53
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Myślę, że warto byłoby zastosować nutrikosmetyki, gdyż działają one bardzo dobrze na skórę, włosy i paznokcie. Zerknij sobie na artykuł http://tantus.pl/jak-dzialaja-nutrikosmetyki/ - tu znajdziesz informacje jak działają nutrikosmetyki, jak je wybrać i jak stosować. Niestety skóra trądzikowa wymaga odpowiedniej pielęgnacji dlatego kosmetyki muszą być odpowiednio dobrane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 08-04-2019, 18:14
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Na problemy z trądzikiem czasem bardzo trudno zaradzić. Ważne jest na pewno codzienne oczyszczanie twarzy. Rześki tonik lawenda Hildegard Braukmann pozwala na oczyszczenie twarzy i można go używać nawet kilka razy dziennie. Delikatnie zbiera sebum i skóra jest bardzo oczyszczona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 08-04-2019, 18:24
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Antykoncepcja nie jest najlepszym rozwiązaniem, ale na pewno na jakiś czas zadziała. Sama nie wiedziałam jakie kosmetyki są najlepsze dla mojej cery, wysłałam próbki do badań https://hamilton.com.pl/ , by sprawdzić, jaki jest ich skład faktyczny i ustalić co najlepiej na moja cerę działa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 26-04-2019, 09:45
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Faktycznie tu czytałam http://antykoncepcjanamiare.pl/table...-i-lojotokiem/ że tabletki antykoncepcyjne pomagają w walce z trądzikiem bo niektóre z nich wykazują działanie antyandrogenne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 26-04-2019, 14:22
monkamartyna monkamartyna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 10
Domyślnie

Przede wszystkim dokładne oczyszczanie i głęboki demakijaż. Do tego może raz na jakiś czas tez jakiś delikatny peeling, ale to już raczej u kosmetyczki, żeby sobie jeszcze bardziej nie zaszkodzić, bo jednak skóra trądzikowa jest już wystarczająco zmęczona, żeby jeszcze dodatkowo i na własne życzenie ją podrażniać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 01-05-2019, 10:51
Maria02 Maria02 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 328
Domyślnie

Mi bardzo pomógł peeling enzymatyczny Organic Life, jest rewelacyjny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 03-02-2020, 11:46
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Sama też mam taki problem i od lat z nim walczę. Musicie pamiętać o tym, że regularna pielęgnacja jest tutaj bardzo istotna. Możecie wypróbować sobie na przykład krem z kwasem migdałowym: https://www.doz.pl/apteka/p109268-Ph...szczenia_50_ml. On działa złuszczająco, w moim przypadku bardzo dobrze się sprawdza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 23-08-2020, 19:26
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

u mnie fajnie sprawdza się seria Acne od Novaclear. Dobrze oczyszcza, działa antybakteryjnie i łagodząco a przy tym zapewnia optymalne nawilżenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 27-08-2020, 11:23
angie707 angie707 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 286
Domyślnie

z doświadczenia wiem, że z kosmetykami samymi ciezko. w moim przypadku konieczne były leki, a i tak nastąpił nawrót, ale tam gdzie go nie było postawiłam ze potraktuję twarz zabiegiem i poszłam na usuwanie przebarwień, bo niestety sporo ich na mojej twarzy zostało i bardzo polecam, zwłaszcza u dr. wolfingera w krakowie, nie bedziesz żałować
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.