kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 16-12-2018, 14:58
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malwinka27
Dziękuję w takim razie za Wasze wszystkie wpisy. Widzę, że znacząco tutaj wygrywa OSK Pegaz w takim razie jeszcze trochę popytam znajomych i jak również opinie będą podobne to też na nich postawię ale o tym na pewno Was poinformuję, pozdrawiam

Nie ma za co i oczywiście trzymamy kciuki abyś jak najlepiej wybrała i oczywiście zdała jak najszybciej oba egzaminy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 31-12-2018, 09:42
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

Już podjęłam decyzję i jak będzie pierwszy kurs w przyszłym roku to od razu zapisuję się do OSK Pegaz wszystko w ich przypadku wygląda bardzo profesjonalnie i mam nadzieję, że tak będzie również u mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 03-01-2019, 23:12
oloa oloa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 4
Domyślnie

trzeba pooglądac trochę opini na temat szkoł i w tedy wybrac odpowiednią dla dziecka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 26-01-2019, 21:02
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Również poprę tutaj odpowiedzi poprzedniczek i powiem, że to OSK Pegaz w Poznaniu jest najlepszą opcja o czym również świadczy świetna zdawalność. Jeżeli już będziesz po bądź w trakcie to czekamy na Twoje opinie i spostrzeżenia co do nich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 01-03-2019, 14:37
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malwinka27
Dziękuję w takim razie za Wasze wszystkie wpisy. Widzę, że znacząco tutaj wygrywa OSK Pegaz w takim razie jeszcze trochę popytam znajomych i jak również opinie będą podobne to też na nich postawię ale o tym na pewno Was poinformuję, pozdrawiam

Nie ma za co! To w takim razie trzymamy kciuki za to abyś dobrze wybrała i w końcu otrzyma te wymarzone prawo jazdy, pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 14-06-2019, 12:15
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Szkoła jazdy musi być przede wszystkim nastawiona do odpowiedniego podejścia do przyszłego klienta, czyli Ciebie . Jeśli szukacie dobrej szkoły jazdy to sprawdzajcie stronki internetowe. Na przykład ten ośrodek: http://www.oskefekt.lublin.pl/kursy-...dy/kategoria-t jest na pewno sprawdzony i dobry, mają fachowców i rzetelnie się z nimi współpracuje. Wszystko dokładnie opisane na stronie - duży plus!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 12-08-2019, 09:26
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Ja mieszkałam w Poznaniu i robiłam prawo jazdy, miałam rożne doświadczenia, ale w sumie, koniec końców muszę przyznać, że odpuściłam i prawa jazdy nie zrobiłam. Żałuję. Jestem obecnie w UK i prawo jazdy bardzo by mi się przydało, zamierzam tym razem je zdać. Znalazłam stronę http://www.emano.co.uk/jak-zrobic-pr...y-osobowe.html macie jakieś doświadczenia? Z góry dziękuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.