kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 08-04-2024, 10:28
kamilla493 kamilla493 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 142
Domyślnie Polecany sklep z odzieżą damską?

Witam Zależy mi na fajnych, niedrogich i ciekawie prezentujących się ciuchach Polećcie proszę jakiś sklep?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 08-04-2024, 10:28
Kasosia Kasosia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 103
Domyślnie

Zwróć koniecznie uwagę na sklep Makadamia. To polski producent wspaniałych, eleganckich sukienek damskich, a także innych elementów garderoby
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 08-04-2024, 21:36
natalia.dereszowska natalia.dereszowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Posty: 151
Domyślnie

Czapki z ulandka.com/pl/ to absolutny must-have w mojej szafie! Nie tylko chronią moją głowę przed słońcem i wiatrem, ale także dodają nuty stylu każdej mojej stylizacji. Dostępne w różnorodnych wzorach i kolorach, zawsze znajduję coś, co pasuje do mojego nastroju. Bez względu na to, czy jestem na plaży czy w mieście, czapki z ulandka.com są moim niezastąpionym towarzyszem!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-04-2024, 10:23
Radana Radana is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 64
Domyślnie

Ja od lat ubieram się w polskie marki, mam do nich największe zaufanie. Ubrania zawsze są dobrze skrojone, trwałe i zawsze uszyte z dobrych materiałów. Moim odkryciem jest marka ECHO. To marka, która łączy tradycyjne krawiectwo z nowoczesnym stylem, ich sukienki, swetry czy kombinezony https://www.echoshop.pl/collections/kombinezony to klasa sama w sobie. Są wygodne, oferowane w wielu kolorach i rozmiarach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary Wczoraj, 18:50
nowa.kamila nowa.kamila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1 638
Domyślnie

Sprawdzonym miejscem które zaskoczy Cie bogatą ofertą najmodniejszych sukienek jest https://clamodi.com/pl/161-sukienki-z-marszczeniem Ja często robię tam zakupy ponieważ mam pewność że zamówione ubrania zawsze są wysokiej jakości. Wybór jaki posiadają jest bardzo duży dzięki czemu bez problemu znajdziesz zarówno propozycje na eleganckie wyjścia jak i swobodne dresowe ubrania. W śród ich rozbudowanej oferty można wyróżnić bluzki, swetry, sukienki, spodnie, koszule, tuniki, garnitury, stroje kąpielowe, kurtki, płaszcze, spódnice, kamizelki i wiele więcej. Dodatkowo sklep posiada bardzo przystępne dla portfela ceny. Koniecznie tam zajrzyjcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:43.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.