kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 03-08-2020, 17:47
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie Zakup samochodu

Jeśli szukacie używanego samochodu to warto też sobie przejrzeć w sieci moto ogłoszenia. Na takich ogłoszeniach można znaleźć samochody od osób prywatnych, co jest w mojej opinii lepsze niż kupno auta z komisu. Sama często szperam w sieci w poszukiwaniu okazji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 15-06-2021, 15:12
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 069
Domyślnie

No to możesz zerknąć też tutaj https://www.autotesto.pl/samochody-z-holandii/ ta firma specjalizuje się nie tylko w sprawdzaniu samochodów, ale także w ściąganiu ich zza granicy więc myślę, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-06-2021, 10:12
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

Mówi się, że samochód to skarbonka i trudno się nie zgodzić. Zwłaszcza kiedy tak naprawdę ciągle się coś psuje i coś się nie układa. Dlatego wydaje mi się, że warto przemyśleć wszystkie opcje i tak wybierać najlepszą. Oczywiście dobrze jest także wiedzieć, że takie https://vwzone.pl/nowoczesne-technol...zy-automotive/ sposoby na rozbudowanie branży są możliwe. A i warto mieć świadomość, jak powstaje samochód, czy części do niego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 16-06-2021, 11:16
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 391
Domyślnie

Z pewnością w przypadku zakupu samochodu powinno się nad tym dobrze zastanowić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-06-2021, 13:38
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 378
Domyślnie

Wiadomo, że wybór samochodu to ważna decyzja. Tym bardziej, że na wybór nowych i używanych aut nie można narzekać. Zależy kto ma jakie wymagania i oczekiwania. Osobiście z zakupu Macana z Porsche Centrum Sopot jestem bardzo zadowolona. Tym bardziej, że otrzymałam korzystny plan finansowania. Samo podejście i pomoc doradców oceniam wzorowo. Dbają o to żeby klient był zadowolony i tak powinno być.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-06-2021, 20:59
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Mam w planach zakup samochodu. Żadnych konkretnych decyzji jeszcze nie podjęłam, ale kilka modeli mi się podoba. Nawet zaczęłam przeglądać takie portale motoryzacyjne jak https://polscykierowcy.pl/tag/toyota/ , gdzie można sporo się dowiedzieć na temat różnych modeli. Są też zdjęcia, to bardzo przydatne. Będzie łatwiej mi się na coś zdecydować może, jak tak sobie poczytam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-06-2021, 18:52
minka minka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 311
Domyślnie

My kupiliśmy niedawno opla meride i zastanawiamy się nad folią ochronną z https://1mad.pl/ Ktoś z was postawił na takie rozwiązanie? jak się u was sprawdza? podobno to najlepszy sposób na ochronę auta przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 27-06-2021, 21:17
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Chyba mało kogo stac na auto z salonu. Sama ostatnio kupowałam auto osobowe, bo mój chevrolet niestety wyzionął ducha Naprawa kosztowałaby więcej niż wartość auta więc stwierdziłam, że lepiej kupić coś innego. Ogłoszenie znalazłam na pokato.pl. Tam mają bardzo dużo ofert motoryzacyjnych z różnych części Polski.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 28-06-2021, 15:01
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 520
Domyślnie

I jak trafiłaś już na jakieś fajne autko dla siebie? Ja na początku roku sprawiłam sobie w salonie Auto Res Rzeszów Hyundaia i10 o pojemności 1.2l i mocy 84 KM. Auto genialne na miasto, sama przyjemność z jazdy. Dlatego zajrzyj sobie na http://www.auto-res.pl/ gdzie znajdziesz na pewno kilka ciekawych propozycji w dobrej cenie nie tylko aut nowych, ale i używanych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 28-06-2021, 15:24
potel potel is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 1
Domyślnie

co sądzicie o zakupie auta używanego?

____
Rolety okienne
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.