kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-04-2021, 10:07
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie Prezent dla mamy

Mama pod koniec kwietnia na urodziny i po raz pierwszy od wielu lat nie mam pomysłu na prezent dla niej. Zwykle w takich przypadkach kupowałam jej karnet do kosmetologa albo bilet na jakiś spektakl. Aktualnie pomysł odpada (mama nie będzie chciała iść z uwagi na koronę).
Mama ma kilka torebek, masę kosmetyków, ubrań. Korzysta z czytnika ebook. Nie czyta gazet.
Jakieś pomysły na prezent w granicach 300-700 zł?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-04-2021, 11:27
Olla33 Olla33 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 86
Domyślnie

Hm w Wełnokreacji są bardzo fajne kocyki z wełny 100% jagnięcej, owczej, merynosów lub kaszmirowej. Może coś takiego?

https://feszyn.com/jaki-prezent-dla-...sz-upominkowy/

A może po prostu podarować taki kosz upominkowy ze słodyczami?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-06-2021, 15:39
Kazoo Kazoo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 202
Domyślnie

Zabierz mamę do teatru - będzie wspaniale. Na pewno się ucieszy. Polecam ten spektakl https://www.facebook.com/events/140484494799628/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 10-06-2021, 15:25
Felka Felka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 62
Domyślnie

Z pewnością mama twoja już dostała prezent,ale w tym samym czasie i ja borykałam się z tym samym problemem,czyli zakupem prezentu.Chciałam podzielić się z wami swoim pomysłem,nie kupiłam mamie jak co roku czekoladek i kwiatów,to wydało mi się zbyt banalne,w tym roku oprawiłam w solidną ramę jej ulubiony obraz,który odziedziczyła po swoich dziadkach.
Pomogła mi w tym firma oprawa obrazów warszawa
Oprawa obrazów, którą oferują wykonywana jest zgodnie z niezmiennymi zasadami rzemiosła ramiarskiego.Ich dewizą jest dostarczanie najwyższej jakości usług i produktów, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dodam,że prezent wywołał uśmiech na twarzy mojej mamy i zadowolenie wśród całej rodziny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 11-06-2021, 08:47
fente fente is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 1
Domyślnie

kojarzy ktoś z was dobre sklepy z biżuterią?

_____
drukowanie 3d Rzeszów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 14-06-2021, 19:14
Denisa Denisa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 19
Domyślnie

Właściwie, możesz wybrać coś z biżuterii, ale perfumy też się sprawdzą. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego to proponuję perfumy marki [https://www.zapach-orientu.pl/ard-al-zaafaran-c-1_97.html oryginalne perfumy z Dubaju o wysokiej jakości, luksusowe i trwałe. Powodzenia jestem pewna, że mama będzie zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-06-2021, 14:20
niewielka niewielka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 51
Domyślnie

A może twoja mama marzy o jakimś sprzęcie AGD ?
Wiesz,nasze mamy zawsze chcą robić wszystko same,bez pomocy,ale przychodzi taki czas,że warto trochę mamie pomóc,odciążyć od codziennych obowiązków.Warto podarować jej coś,co ułatwi jej pracę w kuchni,co sprawi,że nie będzie musiała stać przy garnkach całe dnie.Sklep Iguana oferuje szeroki wybór sprzętu do każdej kuchni i tej domowej i tej profesjonalnej,można u nich kupić okapy,tostery,blendery,wyciskarki do soków,znajdzie się też zmywarka smeg i wysokiej klasy ekspresy do kawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 19-06-2021, 01:41
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Sama mojej mamie już planuję prezent na urodziny kilka tygodni wcześniej. Nie umiem szybko podejmować decyzji a już na pewno nie trafionych. Dlatego kilka razy zawsze muszę przemyśleć co i jak. Moja mama bardzo lubi biżuterię, zawsze zamawiałam jej ze srebra ale teraz myślę o takiej ze stali chirurgicznej https://www.miastokobiet.pl/bizuteri...nej-czy-warto/ . Mam znajome które kupują sobie taką biżuterię i są bardzo bardzo zadowolone. I z cen i z jakości a jaki wybór jest do tego. Naszyjniki, kolczyki możesz kupić albo piękny pierścionek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-06-2021, 13:26
olivkaa olivkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 324
Domyślnie

A może kup jej dobry alkohol na urodziny? Moim zdaniem to odpowiedni prezent. Widziałam, ze sklep internetowy podarujalkohol.pl ma bardzo duży wybór alkoholi na różne okazje i dla każdego. Myślę, ze bez problemu znajdziesz coś dla mamy w ofercie. Moja np. bardzo lubi wino.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-06-2021, 12:39
huberr Mężczyzna huberr is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 3
Domyślnie

Myślę że zegarek to dobry pomysł na prezent!! te tutaj https://zu-watch.pl mają wymienne paski polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:42.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.