kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 28-09-2020, 08:42
artekp999 Mężczyzna artekp999 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 8
Domyślnie

Woda pochodząca ze studni często wymaga uzdatniania z uwagi na dużą zawartość żelaza, manganu czy amoniaku. Na terenie Bielska-Białej taka usługę realizuje firma Twoja Czysta Woda dostarczając specjalną usługę dla Bielszczan pod nazwą Uzdatnianie wody Bielsko. Skorzystałem z ich oferty i jestem bardzo zadowolony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 08-12-2020, 20:24
kylie60's Avatar
kylie60 Mężczyzna kylie60 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Miasto: Warszawa
Posty: 6
Domyślnie

Czy ktoś z Was wie gdzie znajdę fachowca, który mógłby zająć się oczyszczeniem studni głębinowej? Czytałem, że raz na kilka lat powinno przeprowadzić się takie czyszczenie.
__________________
znajdź fachowca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 09-12-2020, 12:00
mueller.everette's Avatar
mueller.everette mueller.everette is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 4
Domyślnie

Wiecie może w jaki sposób unowocześnić studnię?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 27-02-2021, 13:31
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 615
Domyślnie

Ważną rolę w uzdatnianiu wody pełnią specjalne stacje. Bardzo dobrze funkcjonują, stacje uzdatniania wody Bartosz, firma buduje je dla gmin, miast a nawet czasem zakładów przemysłowych. Technologie z jakich korzystają te miejsca, to po części naturalne procesy, dzięki temu jakość wody do spożycia jest więcej niż wystarczająca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 20-05-2021, 07:22
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 330
Domyślnie

Wielu z Was wspominało tutaj o uzdatnianiu wody pitnej. Czy orientujecie się może w takim razie, gdzie można kupić takie profesjonalne uzdatniacze wody? I czym najlepiej kierować się przy ich wyborze? Z jakimi konkretnie zanieczyszczeniami wody może poradzić sobie taki uzdatniacz? Czy wpływa on również na twardość wody?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 18-06-2021, 20:23
Roarrra Roarrra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 196
Domyślnie

W sumie to można by tak uniezależnić się od wodociągów i mieć własne źródło wody Ja to nie myślałam jednak o tym, jedynie o zbiorniku na deszczówkę. Nie jest to drogie, może i dałoby się dostać dofinansowanie na takie. Na stronie https://gizozbiorniki.pl/zbiorniki-na-wode/ znajdziecie zbiorniki betonowe. Na pewno deszczówka bardzo przyda się w ogrodzie, a tu poddawana jest czyszczeniu przez filtr wstępny. Można te zamontować zarówno pod jak i na gruncie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 02-03-2022, 15:06
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

My nie mamy studni, ale zainwestowaliśmy w zbiornik na deszczówkę. Zamówiliśmy go stąd https://ekodren.pl/k/woda-deszczowa/...zowke-ozdobne/, skąd wcześniej oczyszczalnię ścieków do domu. Uważam, że są same plusy z gromadzenia deszczówki, nie tylko ekologiczne, ale i ekonomiczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 30-03-2022, 08:37
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 500
Domyślnie

Akurat mnie najbardziej spodobała się oferta jaką posiada Sienkiewicz. Można tutaj zamówić porządne studnie betonowe, ogólnie wybór jest bardzo duży także jestem pewna, że będziecie zadowoleni ze współpracy z tą firmą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 16-12-2022, 22:54
Anka21 Anka21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 314
Domyślnie

Pytanie tylko, na czym Wam najbardziej zależy w kontekście poprawy efektywnosci takich systemów. Mam wrażenie, że dzisiaj można całkiem sporo tutaj zdziałać. Czytałam w https://gizozbiorniki.pl/jak-polaczy...na-deszczowke/ o łączeniu ze sobą zbiorników i wydaje mi się to interesującą opcją. A co Wy na ten temat uważacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.