kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 28-01-2015, 15:42
martAa martAa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domyślnie

Ja to chyba gdzieś pojadę z moim kochanym do jakiejś górskiej miejscowości bo już mi coś tak wspominał ale powiedział o takich trzech jak Wisła, Zakopane lub Karpacz hihi Najbardziej to ja bym chciało to trzecie i być w tym hotele gdzie jest w środku basen.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 30-01-2015, 12:35
OneFranklin96 OneFranklin96 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 12
Domyślnie

Znam to miejsce w Karpaczu rewelacyjnie tam jest hihih Ja to po prostu powiem tak, że w tym roku razem z moim facetem idziemy do kina właśnie na taki film romantyczny. Lubimy bardzo oglądać filmy i w tym roku się na to zdecydowaliśmy. Później oczywiście wracamy do domu i po prostu tam spędzamy miło wieczór przy świecach winie i romantycznej kolacji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 04-02-2015, 10:24
kammila kammila is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 14
Domyślnie

Ja to teraz niestety po rozstaniu będę sama spędzała te walentynki. Chociaż rok temu to ja pamiętam, że po prostu byłam razem z moim byłym już właśnie nad morzem w naszej ulubionej miejscowości jaką jest po prostu moje Mielno. Tam wszystko się zaczęło i wtedy była tam cisza i spokój bo w tym okresie nie ma za dużo ludzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 13-03-2015, 07:25
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Mój mąż sprawił mi niespodziankę bo już myślałam że taki dzień jak walentynki nie będzie Go zachęcał do jakiegoś wysiłku a tu jednak bukiet kwiatów który specjalnie zamówił dla mnie z http://www.twojekwiaty.pl/blog/kwiat...wych-bukietow/ Swoją drogą bardzo mi się podobają ich bukiety na każdą okazję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 09-04-2015, 07:03
pejjpers pejjpers is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Bardzo fajnie : ) jak mąż takie niespodzianki Ci robi widać, że Cie naprawdę kocha i musi Cię szanować - nic tylko Ci pozazdrościć : ) jeśli chodzi o mnie to niestety ja te walentynki musiałam spędzić sama bo tak na początku stycznia niestety zerwałam z chłopakiem i miałam bardziej takie święto w stylu walę tynki..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 11-04-2015, 13:12
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Wiesz jeżeli chcesz kupić trafiony prezent to musi on być dopasowany do osoby którą chcesz obdarować. Ja np. uwielbiam dostawać książki ostatnio dostałam dość popularną książkę Adama Amblera "Seksturysta" jest nieco skandaliczna, ale właśnie to mi się w niej podoba Twój pomysł całkiem fajny na ten dzień bo wspólnie spędzony czas to super sprawa w dniu zakochanych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 14-04-2015, 22:24
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

..............................

Ostatnio edytowane przez Coldi : 03-11-2015 o 21:59.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 05-05-2015, 18:03
boysenberry's Avatar
boysenberry boysenberry is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 4
Domyślnie

Powtarzasz się coldi... i to baaaaaardzo często, nie tylko na tym forum...
__________________
Usługi dźwigowe Warszawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 08-05-2015, 11:15
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

No mimo że już po walentynkach to jest wiele innych okazji żeby się obdarowywać Nie tak dawno miałam urodziny i mój mąż podarował mi piękny bukiet kwiatów http://www.twojekwiaty.pl/do/cat/uro...ieninyUrodziny Na prawdę byłam zauroczona A co Wy dostajecie od swoich mężczyzn ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 24-01-2017, 09:45
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Mój mąż nie jest dobry w wybieraniu i kupowaniu mi prezentów i dlatego zawsze staram się mu trochę w tym pomóc. Np w tym roku zostawiłam laptopa na stoliku kawowym z otwartym tym artykułem http://blip.pl/co-kupic-dziewczynie-...ly-na-prezent/ , w którym znajdują się pomysły na prezent dla dziewczyny na walentynki. Widziałam, że go przeglądał, bo zerkałam na niego z kuchni i najprawdopodobniej kupi mi wizytę w spa Polecam ten sposób, bo dzięki temu dostajecie to co chcecie, a mężowie myślą, że sami wpadli na ten pomysł i że niczego nie zaangażowałyście.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.