kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #91  
Stary 26-10-2021, 11:14
admma's Avatar
admma admma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 768
Domyślnie

Moim zdaniem takie śpiworki do wózka mogą być naprawdę bardzo spoko opcją https://smyklove.pl/kategoria/spiworki-do-wozka/ Zresztą sprawdźcie sobie sami
__________________
Przepraszam, popkultura czasem mózg wyżera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Stary 26-10-2021, 12:25
melka87 melka87 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 247
Domyślnie

W wyprawce są też istotne takie mniejsze rzeczy, jak na przykład szklanka dla dziecka deeo blue, taka jak ta - https://mepalpolska.pl/szklanka-dzie...021014600.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Stary 27-10-2021, 07:26
janusszeeek Mężczyzna janusszeeek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 34
Domyślnie

Ciekawym rozwiązaniem na urodziny dziecka jest wynajęcie fotobudki w której zaproszeni przez dziecko goście będą mogli zrobić sobie śmieszne fotki. Ponadto warto postawić na księga gości fotobudka Do takiej księgi gości mogą wklejać zdjęcia i załączać kilka słów do solenizanta. PO latach taka księga gości staje się wspaniała pamiątką. Szczerze polecam!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Stary 28-10-2021, 14:30
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 087
Domyślnie

A co powiecie na temat taki jak nosić odblaski na plecaku? Bo nawet nie wiedziałem, że nawet są zasady stworzone co do tego jak je nosić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Stary 08-11-2021, 18:01
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Fajne rzeczy do wyprawki zamówiłam sobie z Ceba. Pościele, kocyki, ręczniczki i przewijak mam właśnie od nich Rzeczy jakościowo są super, materiał przyjemny i miły w dotyku, nie mechaci sie i nie rozciąga w praniu. Plus również za ładny design
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Stary 12-11-2021, 12:51
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 592
Domyślnie

W temacie wyprawki to jednak długo szukałam idealnego wózka i naprawdę do wielu z nich się przymierzałam ale jednak x-lander to jest to. Ma wszystko to czego od wózka oczekuję czyli jeśli śliczny, wygodny i bezpieczny dla dziecka, ma świetną amortyzację i duży kosz zakupowy. Bardzo łatwo się składa i rozkłada i zabiera niewiele miejsca po złożeniu a to też ważne dla mnie bo często zabieram go do samochodu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Stary 16-11-2021, 09:55
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 352
Domyślnie

Korzystając z okazji że rozmawiamy o ubrankach dla dzieci, powiem wam, że moim zdaniem bardzo duży wybór w tym zakresie można znaleźć na stronie sklepu https://www.pinokio.pl/spiochy Jeżeli jeszcze nie znacie tego miejsca, to koniecznie sobie tam zajrzyjcie. Ceny mają naprawdę bardzo atrakcyjne, więc każdy może sobie pozwolić na zakupy w tym miejscu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Stary 18-11-2021, 06:43
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

Jeśli jeszcze nie znacie tej strony: babythings.pl to koniecznie zapiszcie sobie na nich namiar Podczas robienia wyprawki, jest niezwykle pomocna. Znajdziecie tutaj polecane rzeczy dla maluszkow oraz aktualne rankingi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Stary 19-11-2021, 16:26
szymka82 szymka82 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 284
Domyślnie

Przede wszystkim bardzo ważne jest to, aby mleko dla malucha miało odpowiedni skład. Przecież nie każda mama może czy też chce karmić piersią. Dlatego zachęcam Was do lektury artykułu na ten temat: https://hipp.pl/mleko/mleko-modyfiko...mpedium-wiedzy . Tam znajdziecie wszystkie ważne informacje dotyczące mlek modyfikowanych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Stary 24-11-2021, 14:12
Alinka86 Alinka86 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 84
Domyślnie

Na wyprawkę kupiłam dla swojego dziecka chustę do noszenia a dokładnie https://carrylove.pl/chusty-do-noszenia-dzieci . Chusta do noszenia to bezpieczne i komfortowe rozwiązanie zarówno dla rodzica, jak i dla dziecka. Dzięki chuście ma się wolne ręce i można spokojnie robić różne rzeczy w domu a nawet zakupy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:11.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.