kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 04-04-2023, 07:08
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 7 053
Domyślnie

Czasami zdrowa dieta i suplementy nie wystarczają by w pełni cieszyć się zdrowiem. Szczególnie dotyczy to starszych osób, które by prawidłowo funkcjonować potrzebują specjalistycznej opieki. Ja mogę Wam polecić centrum rehabilitacji z którego korzysta moja babcia i jest bardzo zadowolona: https://www.jagatowewzgorze.pl/ Poznała tam wiele ludzi, dzięki którym w końcu odzyskała energie i radość z życia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 04-04-2023, 09:58
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 562
Domyślnie

Zastanawiam się nad tym by kupić na dniach olejki eteryczne . Ogólnie producent posiada bardzo atrakcyjną ofertę, dodatkowo olejki wyróżniają się wysoką jakością i skutecznością co jest też ważne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 05-04-2023, 15:09
edytaszl edytaszl is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2023
Posty: 2
Domyślnie

Ja staram się bardzo dbać o swoje zdrowie, szczególnie odkąd zostałam mamą.
Jestem aktywna, zdrowo się odżywiam i pilnuję badań. Od jakiegoś czasu o zdrowie i dobre samopoczucie pomagają mi dbać produkty marki www.cannabison.eu
Ich olejki i herbatki są po prostu najlepsze, a co najważniejsze naturalne.
Nie pamiętam kiedy się tak wysypiałam, wstawałam wypoczęta i miałam świetne samopoczucie, a jak wiadomo mając małe dziecko jest to bardzo istotne 😉
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 24-04-2023, 10:50
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 562
Domyślnie

Myślę, że dobrym wyborem byłyby też olejki eteryczne . Olejki posiadają bardzo skuteczne działanie, dodatkowo wybór jest tutaj dosyć duży co jest również ważne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 24-04-2023, 11:44
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 192
Domyślnie

Jeżeli mogłabym wam coś doradzić, to myślę że warto również w wolnej chwili zerknąć sobie do CM Gamma w Warszawie. Słyszałam że pracują to naprawdę wybitni specjaliści, mają dwie placówki, jedną na Żoliborzu drugą na Mokotowie, więc wybierzcie to miejsce, do którego macie bliżej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 24-04-2023, 15:04
edythe.turner's Avatar
edythe.turner edythe.turner is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2023
Posty: 4
Domyślnie

Zastanawiam się nad tym co jaki czas powinno wykonywać się profilaktyczne badania?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 25-04-2023, 23:46
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 7 053
Domyślnie

Hej, hej, słuchajcie, od jakiegoś czasu nie mogę pozbyć się bólu w klatce piersiowej gdy wdycham powietrze. Jak myślicie co to może oznaczać? Ostatnio przeczytałam bardzo ciekawy artykuł w tym temacie https://onlinerecepta.pl/bol-w-klatc...moze-oznaczac/ . Będę wdzięczna za Wasze podpowiedzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 27-04-2023, 11:20
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 352
Domyślnie

Słyszałam, że lekarze i pielęgniarki pracujące w Poradni https://onkolmed.pl/ mają duże doświadczenie w leczeniu różnych typów nowotworów, takich jak rak piersi, jelita grubego, prostaty czy płuc. Proponuję rozważyć wizytę u nich, a nie będziesz żałował.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 27-04-2023, 17:14
koralia25 koralia25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2022
Posty: 109
Domyślnie

Ja współczuję ludziom którzy mają alergie ponieważ walka z alergicznym nieżytem nosem może być trudna, ale nie niemożliwa. Na stronie https://wodamorska.apteo.pl/alergicz...zenie-objawow/ znajdziesz wiele skutecznych sposobów na łagodzenie objawów tej choroby, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się zdrowiem i lepszą jakością życia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 29-04-2023, 16:51
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Witamina D jest niezbędna dla utrzymania dobrego zdrowia, ale jej niedobór może prowadzić do poważnych chorób. Dlatego tak ważne jest, aby wiedzieć, jakie są normy witaminy d w organizmie. Istnieją określone zalecenia dotyczące ilości witaminy D, które powinniśmy spożywać każdego dnia, aby utrzymać jej poziom na właściwym poziomie i uniknąć niedoborów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.