kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 30-04-2023, 20:24
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 562
Domyślnie

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat właściwości oraz zastosowania kordycepsu chińskiego, to myślę, że warto sobie zerknąć na ten blog https://mothersprotect.com/blogs/blog/kordyceps-chinski . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, porad i wskazówek, które mogą okazać się pomocne. Zawsze warto stawiać na naturalne sposoby, które pomogą nam zadbać o swoje zdrowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 04-05-2023, 11:59
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 562
Domyślnie

Od niedawna zastanawiam się nad tym by zamówić olejki eteryczne . Z tego co słyszałam to mają one bardzo dobre działanie, dodatkowo też można je kupić w niewygórowanej cenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 15-05-2023, 09:11
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 352
Domyślnie

Wiesz co, jeżeli chodzi o uraz kolana, to słyszałam, że CM GAMMA na ul Bobrowieckiej w Warszawie zajmuje się tego typu sprawami. Z tego co wiem, to mają duże doświadczenie w leczeniu ortopedycznym, więc warto się z nimi skontaktować. Jestem pewna, że nie zawiedziecie się na ich usługach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 22-05-2023, 08:28
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 088
Domyślnie

Jeżeli robicie zakupy w sklepach medycznych to od siebie mogę też polecić Wam stronę https://www.zak-zak.pl/ jest tutaj wiele ciekawych artykułów, w których zawarte są porady i wskazówki na temat tego jak porządnie i skutecznie wybrać różne elementy wyposażenia gabinetu medycznego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 22-05-2023, 09:30
raine raine is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2023
Posty: 1
Domyślnie

Co mają w swoim asortymencie?


--------
Marynarka aksamitna męska
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 22-05-2023, 13:29
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 244
Domyślnie

A czy ktoś z was ma produkt moringa sklepu DK-Sklep.pl ? Tak pytam, ponieważ chciałabym się dowiedzieć, czy faktycznie ona posiada takie niesamowite właściwości prozdrowotne? Ponoć pomaga obniżyć cholesterol, a także cukier. Ma działanie również przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. Czy to wszystko prawda?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 22-06-2023, 11:58
kanda kanda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 202
Domyślnie

Myślę, że zdecydowanie warto, zerknijcie - https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ Żaden wielki wydatek. Im szybciej robi się badanie w przypadku dolegliwości, tym szybciej można wyjść z problemów. Ogólnie zdecydowanie warto iść w takim kierunku. Pod względem organizacyjnym wygląda to wzorcowo, bo jednak to oni mówią, jak się przygotować do badania, nie czeka się na nie długo, wizyta jest na godzinę. Zatem - żadne zwlekanie, tylko maksymalnie szybkie załatwienie tematu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 07-07-2023, 12:36
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 529
Domyślnie

Bardzo ważne jest odpowiednie odżywianie podczas problemów ze zdrowiem różnej natury. Wiadomo, że apetytu bardzo często nie ma więc najlepszą alternatywą dla jedzenia są nutridrinki. W aptekach DOZ można kupić na przykład nutridrinki takie jak Fresubin czy Nutrica w bardzo dobrych cenach. Produkty te można też podawać przy zachorowaniu na covid.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 25-07-2023, 12:51
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 562
Domyślnie

Słyszałam też, że jednak dosyć dużym problemem jest alergiczny nieżyt nosa u dzieci . Moim zdaniem bardzo ważne jest jednak by znaleźć jakiś naprawdę dobry i skuteczny preparat, dzięki któremu wasze dziecko szybko odczuje ulgę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 27-07-2023, 07:21
Karol83 Mężczyzna Karol83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 279
Domyślnie badania kału

Czy wykonywaliście już kiedyś badania kału? Jeśli nie to z pewnością powinniście zajrzeć do tematu na https://nafakcie.pl/badanie-ogolne-k...rczaja-wyniki/. Znajdziecie tam wiele cennych informacji, m. in. takich jak czego właściwie możemy się z nich dowiedzieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.