kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 16-01-2019, 23:45
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

A znasz przyczynę tego bólu brzucha? Bo według mnie nie można tego tak bagatelizować... Takie bóle muszą mieć przyczynę i najlepiej wykryć ją jak najszybciej. Nie boli Cię brzuch na przykład po zjedzeniu jogurtów czy wypiciu mleka? Bo jak tak, to może być to nietolerancja laktozy... Sama na nią cierpię i właśnie tak to się zaczynało- od dolegliwości po wypiciu kawy z mlekiem. Wzdęcia były coraz to gorsze i w końcu stwierdzono u mnie właśnie nietolerancję laktozy. Traktowałam to jak wyrok :/ Uwielbiam mleko i produkty mleczne i nie wyobrażałam sobie diety bez nich! Znajoma z pracy powiedziała mi, że też nie toleruje laktozy. Zdziwiłam się, bo przecież zawsze pije w pracy kawę z mlekiem! Powiedziała mi, że po prostu stosuje preparat na nietolerancję laktozy z https://lacto-joy.pl/ . Zamówiłam więc sobie bezpłatną próbkę i powiem Wam, że to był złoty strzał! Odkąd żuję te tabletki to mogę spokojnie wypić sobie ulubioną kawę i zjeść na śniadanie płatki z mlekiem, bez obaw, że mój brzuch zaraz eksploduje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 11-05-2019, 00:42
doktordupacz Mężczyzna doktordupacz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1
Domyślnie

Najlepiej iść do lekarza. Jak nie to amol.

Kosmetyki do stylizacji włosów męskich
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 11-05-2019, 11:49
weronika90 weronika90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 7
Domyślnie

nospa najlepiej działa rozkurczowo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 16-05-2019, 12:53
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

To zależy co dokładnie się dzieje, ja mam zwykle bóle brzucha po przyjmowaniu antybiotyku, dlatego teraz pilnuje i przyjmuje Intestę - http://www.intesta.pl/ żeby wyrównać florę bakteryjną i nie mam już takich problemów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 27-06-2019, 22:24
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 583
Domyślnie

Ból brzucha to częsty problem szczególnie u małych dzieci. Mój synek co chwile ma jakieś "rewolucje" bo chodzi do żłobka a wiadomo jak jest - ciocie chociaż tam bardzo dbaja to i tak nie są w stanie wszytskcih upilnowac i młody bierze wszystko do buzi a to wiadomo, że na zabawkach sa baktwerie itp wiec nie trudno o biegunke czy bóle brzuszka. W takich kryzysowych sytuacjach daje mu flostrum bo działa ochronnie na jelita, wzmacmnia układ pokarmowy no i usupełnia florte bakteryjną która dziecko szybko traci podczas czestych wyprózńien
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 18-07-2019, 16:37
neverland neverland is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 423
Domyślnie

Bólów brzucha jest dużo rodzajów. Jeżeli to niestrawność, to pomoże Kebene, jeśli miesiączka, to lek rozkurczowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 29-10-2019, 15:12
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Wiesz co możesz podejść do apteki i poprosić farmaceutkę, żeby Ci coś doradziła na Twoje dolegliwości. Ja poszłam z katarem , którym męczył mnie już parę dni i polecono mi Sudafed . Myślę, że na Twoje dolegliwości też znajdzie się coś bez recepty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 19-11-2019, 22:47
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

u maluchów dość łatwo o porblemy z brzuchem... Mój mały ostatnio najadł się za dużo owoców i niestety miał dość mocną biegunkę ;/ dałam mu flostrum bo uzupełnia florę bakteryjna w jelitach i skraca czas trewania biwgunki. Generalnie u małych dzieci nie zaleca się stosowania żadnych środków preciwbiegunkowych (chyba ze jakaś ostra biegunka) ale flostrum można podawac bo to probiotyk więc jest całkiem bezpieczny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 29-11-2019, 18:24
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

U nas w domu już stałe miejsce ma probiotyk Active Flora Baby . Jest niezawodny. Bardzo dobrze wspiera mikroflorę jelitową tych małych jak i tych duzych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 08-01-2020, 20:37
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 383
Domyślnie

kwestia od czego ten ból brzucha. Jeśli pojawia się od miesiączki to polecam vemonis femi. To bardzo silne tabletki przeciwbólwe i rozkurczowe. Ja mam bardzo silne bóle miesiączkowe ale vemonis daje rade i szybko stawia mnie na nogi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.