kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 07-12-2018, 08:57
kopacza kopacza is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 10
Domyślnie

Jedynie chodziłam kiedyś do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy i peeling kawitacyjny. Więc tylko to mogę polecić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 07-12-2018, 13:37
boddekk@gmail.com boddekk@gmail.com is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 147
Domyślnie

U nas w Lublinie jest fajna Pani od takich spraw, tutaj kosmetyczka lublin masz kontakt. Całkiem inne podejście do problemów skórnych, mi pomogła a wielu nie potrafiło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 10-12-2018, 11:46
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 939
Domyślnie

Ja trafiłam do super Kliniki, mam robione teraz zabiegi odmładzające - https://klinikamiracki.pl/pico-sure/ Super ! Każdej kobiecie polecam, ja byłam totalnie nie przekonana a wiem że to nie ostatni zabieg jaki robie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 10-12-2018, 14:53
magda7414 magda7414 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 3
Domyślnie

Ja potrzebuje porady odnośnie zabiegów na brzuch..Czytałam artykuł o tym https://www.imeso.pl/aktualnosci/odc...tetycznej.html i jest tu wiele ciekawych porad i zabiegów poleconych. Wy który proponujecie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 11-12-2018, 08:19
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

ażdy zabieg kosmetyczny powinien być dobierany pod kątem potrzeb skóry i to bez względu na to czy są to tradycyjne zabiegi pielęgnacyjne czy już coś bardziej zaawansowanego z dziedziny medycyny estetycznej. Dlatego tak ważne jest by trafić w odpowiednie ręce doświadczonego specjalisty, który będzie w stanie doradzić najlepsze rozwiązanie ja ze swojej strony polecam tych przyjmujących w salonie COCO-TIME we Wrocławiu Jestem ich klientką od lat i zawsze jestem w 100% usatysfakcjonowana.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 11-12-2018, 08:33
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Lepiej decydować się na takie mniej inwazyjne zabiegi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 11-12-2018, 15:25
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 534
Domyślnie

Teraz chyba wiele kobiet decyduje się na zabiegi medycyny estetycznej. Warto trafić do sprawdzonej kliniki, która ma wysokie oceny i wiele zadowolonych klientek. Ja sama myślałam nad laserem, zabiegi wykonywane są w http://caelesti.pl/ , taka klinika medycyny ma doświadczenie, wie co polecić swoim klientkom by wyszły zadowolone i odmienione
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 11-12-2018, 16:25
Anzelmina Anzelmina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 118
Domyślnie

Jedną z najbardziej prestiżowych klinik jest Novoderm w Łodzi. Mają profesjonalny zespół specjalistów, którzy doskonale orientują się w medycynie estetycznej. Jednym z innowacyjnych zabiegów, które oferują jest lifting bez skalpela HIFU. Po nowym roku zamierzam się na niego umówić w celu poprawienia owalu twarzy i usunięciu tzw. chomiczków. Teraz jest na procedurę promocja. Cena to 399 zł zamiast 900 zł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 13-12-2018, 11:46
Grenlandia Grenlandia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 73
Domyślnie

Na pewno zabiegi wypełniania zmarszczek, tylko najlepiej zrobic to kwasem hialuronowym u dobrego lekarza medycyny estetycznej. ja miałam zmarszczki mimiczne oraz górną warge cieńsza od dolnej i bardzo dziwnie to wyglądało. Poza tym jak lekarz proponuje Wam preparaty zwróćcie uwage na to czy sa bezpieczne itd. Mi w szczególności lekarz polecał Restylane, ze względu na bezpieczeństwo i rejestracje FDA, a żeby tutaj mieć ta rejestrację to na prwdę trzeba spełniać bardzo rygorystyczne wymogi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 16-01-2019, 19:06
Poleczka Poleczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 86
Domyślnie

Z pewnością nie drogie jest wykonanie makijażu permanentengo,warto jednak wiedzieć gdzie go wykonać by był wykonany prawidłowo i w pełni profesjonalnie.Bardzo dokładnie,fachowo wykonuje się go w https://www.magiadayspa.pl/makijaz-permanentny-krakow/
jest on wykonywany metodą piórkową,trwa od 2-3 godzin i daje niesamowite efekty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.