kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 18-08-2017, 11:27
hitgirl's Avatar
hitgirl hitgirl is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 6
Domyślnie

Ja nie chodzę do salonów kosmetycznych, jest to luksus, na który nie mogę sobie pozwolić ze względu na brak czasu. Wszystkie zabiegi pielęgnacyjne robię w zaciszu domowym, ale staram się nie przesadzać z ich ilością, bo też co za dużo, to niezdrowo. Noszę przy sobie krem nawilżający z alantoiną i gliceryną, bo nie lubię mieć tłustej warstwy na dłoniach, zaraz wycieram ją we wszystko w pobliżu. Czasem się zdarzało, że stosowałam olejki, jak było naprawdę źle, ale wtedy nakładałam rękawiczkę bawełnianą, żeby móc robić inne rzeczy w domu. Co do paznokci, nie lubię ich malować, dlatego mam na nich ciągle bezbarwne odżywki, żeby choć trochę się błyszczały w świetle. Mam niezbyt ładny kształt płytek paznokciowych i nie lubię tego podkreślać kolorami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 03-11-2017, 17:39
tomilidzons Mężczyzna tomilidzons is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 150
Domyślnie

Mnie jakoś nigdy nie ciągnęło do salonów kosmetycznych. Wolę w zaciszu własnego domu dbać o urodę. W sieci jest masa kosmetyków do tego celu i wcale nie trzeba udawać się do salonu. Ostatnio fajne preparaty znalazłam na https://evonails.pl/pielegnacja.html i chwalę sobie. Także wiem, że można
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 16-04-2018, 01:58
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Dłonie niestety bardzo szybko przesuszają się, bo skóra w tym miejscu jest bardzo cienka i bardzo szybko można doprowadzić dłonie do tragicznego stanu. Ja niestety sama swoje do takiego doprowadziłam, ale postanowiłam jak najszybciej je zregenerować stosując się do porad z tego artykułu https://lirene.pl/domowe-sposoby-na-suche-dlonie/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 17-04-2018, 14:26
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

O dłonie też warto zadbać, ale powiem szczerze, że ja to dbam o cały organizm, mam atopowe zapalenie skóry. Swoją skórę pielęgnuję kosmetykami z atopis.pl, są bardzo w porządku. Dobrze mi się sprawdzają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 17-04-2018, 21:16
fugazi fugazi is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 91
Domyślnie

aeropressy
Cytat:
Napisał annamar
O dłonie też warto zadbać, ale powiem szczerze, że ja to dbam o cały organizm, mam atopowe zapalenie skóry. Swoją skórę pielęgnuję kosmetykami z atopis.pl, są bardzo w porządku. Dobrze mi się sprawdzają.


Atopowe zapalenie skóry to dość poważna kondycja, także też kosmetyki lepiej dobierać uważnie! Dbajmy o skórę dłoni bo to bardzo ważne!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 23-04-2018, 09:14
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Trzeba regularnie robić peeling dłoni. Wiele kobiet o tym jednak zapomina.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 23-04-2018, 20:04
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 341
Domyślnie

Peelingi, maseczki i tego typu zabiegi - skóra dłoni wbrew pozorom jest bardzo kapryśna. Moja w sezonie zimowym to dosłownie sahara - jest bardzo przesuszona i szorstka... Kosmetyczka mowiła ze to tez kwestia nieodpowiednich kremów bo jednak przy regularnej pielegnacji, wlasciwiymi preparatmi nie powinno byc takich klopotow. Aktualnie testuję te kremy z serii anti-aging https://kerpro.pl/sklep/kosmetyki-i-...em-do-rak.html licze ze efekt bedzie szybki i uda sie wreszcie uzyskac efekt gladkich, delikatnych dloni dluzej niz na 3/4 dni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 26-04-2018, 21:02
Kamix89 Mężczyzna Kamix89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 2
Domyślnie

Od zawsze posiadałam problem z własną cerą. Gdy testowałam przeróżne toniki nieprzerwanie powodowały uczulenie na buzi i całym ciele. Zupełnie niedawno natknęłam się w necie na nieszkodliwe materiały. Z dociekliwości nabyłam trochę produktów. Okazały się wyjątkowe. Zero nadwrażliwości i cera świecąca i jędrna. Faktycznie promuję krem na dłonie i stopy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 04-07-2018, 12:45
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Bardzo fajną opcją jest maska złuszczająca Epiltouch byOlie. Więcej o niej poczytacie tu: www.byolie.com. Działanie jest natychmiastowe - po około 20 minutach zobaczymy już efekty. Preparat nie działa w żaden sposób na lakiery do paznokci więc o to nie musicie się martwić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 05-07-2018, 09:11
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Ja maluję paznokcie lakierami w domu ale niestety ostatnio mam problem - bardzo mi się łamią i rozdwajają, przez co lakiery też trzymają się dużo krócej. Zastanawiam się, co najlepiej kupić sobie na wzmocnienie paznokci. Macie może jakiś pomysł?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.