kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 28-11-2017, 00:14
knedelka knedelka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 24
Domyślnie

ja bym jednak poszla do lekarza na twoim miejscu... gdy ja mialam taki problem jak ty to dostalam tabletki z hormonami belara... to antykoncepcja z bardzo mala iloscia hormonow ale wspaniale wyregulowala mi okres, zmniejszyla obfitosc krwawienia i poprawila cere
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 09-12-2017, 16:52
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Z tym problem warto wybrać się do ginekologa, a nie samej kombinować. Z doświadczenia wiem, że jeżeli trafi się na dobrego ginekologa, to on automatycznie pomoże nam z tym problemem. Jeżeli chodzi o Trójmiasto, to polecam poczytać opinie o tym gabinecie http://doktorginekolog.pl/ - moja przyjaciółka jest bardzo zadowolona z tego gabinetu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 13-12-2017, 09:07
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Nieregularne miesiączki mogą wynikać z różnych rzeczy, przede wszystkim należy z tym iść do lekarza ginekologa, on ustali dokładną przyczynę takiego stanu rzeczy, ja chodzę do bardzo fajnej pani Beaty Chołys Duszyńskiej, ona pracuje w szpitalu w Limanowej, a ja mam pewność, że ma duże doświadczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 18-01-2018, 09:54
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Mi w takiej sytuacji bardzo pomogły tabletki antykoncepcyjne. Kiedyś miałam bardzo nieregularne miesiączki a teraz to jak z zegarkiem w ręku Sama biorę Vibin i jestem z tych tabletek bardzo zadowolona. Biorę je przez cały cykl - 21 tabletek zawiera niewielką ilość hormonów, a 7 tabletek to placebo, ale dzięki nim nie wypadam z tego całego systemu ich brania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 19-01-2018, 13:16
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Czasem nieregularność taka zależy też od tego czy mamy wiele sytuacji stresujących czy zdrowo się odżywiamy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 31-01-2018, 22:35
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

Jeżeli coś niedobrego dzieje się z cyklem to na pewno warto iść do gina. Sama coś o tym wiem, bo mam baaardzo bolesne miesiączki. Teraz czytam o nimesil ulotka, który ma podobno pomagać przy takich bólach, ale zastanawiam się czy to nie PCOS.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 06-03-2018, 11:28
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

ja tak jak knedelka pisze poszłam do ginekologa po antykoncepcję, dostałam tabletki belara i problem nieregularnych miesiączek się sam rozwiązał, teraz są idealne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 15-03-2018, 18:57
borbo borbo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 436
Domyślnie

ja pamiętam jako nastolatka miałam straszne problemy z bólami brzucha przed okresem, nieregularnymi miesiączkami.. To było straszne, ginekolog nie wiedziała jak mi pomóc, dopiero teraz jak zabezpieczam się z partnerem moimi pigułkami vines to widzę,że krwawienie mam normalne, bóle brzucha zniknęły i piersi nie sa tkliwe, no i nie mam humorków przed okresem, wiec naprawde na duży plus.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 21-03-2018, 11:53
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Jeśli chodzi o ten temat to warto mieć dobrego lekarza ginekologa, który po prostu określi przyczynę takiego stanu rzeczy. Ja osobiście chodzę do pani Beaty Chołys Duszyńskiej, ona jest bardzo fajnym lekarzem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 25-04-2018, 10:12
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Ja również polecam Vibin, dzięki tym tabletkom ustabilizował mi się okres. Jestem z nich bardzo zadowolona, nic mnie nie boli, dobrze się czuję. Na dodatek wielką zaletą jest to, że przyjmuje się je w systemie 21+7, dzięki czemu nigdy nie zapominam o wzięciu pigułki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.