kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #1  
Stary 26-04-2018, 21:49
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 225
Domy¶lnie W czym pierzecie?

W czym pierzecie? I bynajmniej nie pralkê mam tu na my¶li? Jakie¶ ³adnie pachn±ce proszki? P³yny? ¯ele? Kapsu³ki?
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #2  
Stary 30-04-2018, 12:14
Agnieszka Agnieszka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 51
Domy¶lnie

Ja u¿ywam najczê¶ciej p³ynów do prania. Czêsto siêgam po perwoll. Mia³am kapsu³ki surf, ale nie sprawdzi³y mi siê przy mocno zabrudzonymi praniu. U¿ywam te¿ do ka¿dego (prawie) prania odplamiacza, nawet do delikatnych tkanin znalaz³am fajny odplamiacz z ace. Wtedy to pranie wydaje mi siê jednak czystsze.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-04-2018, 14:14
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domy¶lnie

Widzê, ¿e opcji jest sporo.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #4  
Stary 31-07-2018, 01:15
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 225
Domy¶lnie

Kupi³am te¿ surf i muszê przyznaæ, ze siê w tym zapachu zakocha³am. No i z dopieraniem tez raczej problemu nie ma. Wiêc dziêki za polecenie
A próbowa³as moze juz tego nowego zapachu hawajskiego?
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #5  
Stary 31-07-2018, 12:50
becina89 becina89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 6
Domy¶lnie

Ja najczê¶ciej piorê w p³ynie. W proszku jedynie bia³e rzeczy, bo wydaje mi siê, ¿e lepiej je doczyszcza. Kilka razy próbowa³am siê te¿ przekonaæ do kapsu³ek, ale zdarza³o mi siê, ¿e po wyjêciu z pralki musia³am odklejaæ resztki kapsu³ki od ubrañ. Po kilku takich akcjach zupe³nie z nich zrezygnowa³am i wróci³am do p³ynu.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #6  
Stary 02-08-2018, 18:30
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 179
Domy¶lnie

Mam do¶æ u¿ywania tanich i niezbyt pachn±cych ¶rodków czysto¶ci ze sklepowych pó³ek. Ceny s± korzystne w sklepach, ale wszystkie zapachy mnie dra¿ni±.. zaczê³am zamawiaæ specjalne kapsu³ki z https://eurochemia.eu/. S± to produkty niemieckie i lepsze ni¿ nasze polskie. Wypróbujcie.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #7  
Stary 06-08-2018, 11:01
argama argama is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 53
Domy¶lnie

Ale one nie pachn±, czy po prostu zapachy bardziej przypad³y Ci do gustu? Ja te¿ szukam sposobu szczególnie na bia³e ubrania. Czy naprawdê tak czêsto trzeba u¿ywaæ jakiego¶ wybielacza? U mnie naprawdê jest z tym problem, ubrania szybko robi± siê szare
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-11-2018, 21:56
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domy¶lnie

¦rodki pior±ce kupuje tylko tutaj https://www.maxdrogeria.pl/. Naturalne, bez chemii. Tym bardziej ¿e mam w synków, którzy s± alergikami. Kupuje u nich te¿ kosmetyki dla alergików, maj± najtaniej i bardzo szybka dostawa.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #9  
Stary 13-11-2018, 22:03
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domy¶lnie

Tutaj kupisz bardzo dobry i tani krem przeciwzmarszczkowy https://www.maxdrogeria.pl/. Najlepsze kosmetyki to te najbardziej naturalne i wcale nie s± za miliony.Wysy³ka bardzo szybka i zawsze wszystko zgodnie z zamówieniem.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #10  
Stary 14-11-2018, 13:20
Sansa Sansa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 291
Domy¶lnie

Ja od lat piorê w proszku bia³y jeleñ i jestem bardzo zadowolona. Mój m±¿ ma czêsto wysypki i inne alergiczne problemy, a po tym proszku jest ok.
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.