kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-07-2021, 08:18
angie707 angie707 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 286
Domyślnie Gdzie kupić wygodne buty polskiej marki

Cześć,
staram się kupować rzeczy głównie polskich marek, jednak nie znalazłam jeszcze sklepu z obuwiem, który spełniałby moje oczekiwania. Czy polecicie dobry sklep z butami skórzanymi?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 02-08-2021, 13:48
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 654
Domyślnie

Podobnie jak Ty, ja też stawiam głównie na polskie marki 😊 Oczywiście zdarza mi się też kupować takie od zagranicznych producentów, ale to w zdecydowanej mniejszości 😊 Jeśli chodzi o polskie buty to moim zdaniem koniecznie zajrzyj tutaj: https://estetino.pl/buty-polskie. Mam już kilka par butów z tej strony i z każdej z nich jestem mega zadowolona. A kupiłam i sandały, i kozaki, i klapki, i baleriny. Wszystkie te zakupy były strzałem w dziesiątkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 02-08-2021, 15:01
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://www.twojeobuwie.pl/pol_m_Obuwie-Meskie-268.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 04-08-2021, 15:51
sbraun's Avatar
sbraun sbraun is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 4
Domyślnie

W jakich butach chodzicie na co dzień?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 04-08-2021, 21:06
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

A może galeria handlowa warszawa? Tam na pewno znajdziesz buty dla siebie. Ja ostatnio chętnie odwiedzam centra handlowe i korzystam z wyprzedaży. Teraz ceny są świetne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 10-10-2021, 17:52
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Zaglądnij sobie na Saway Buty mają wygodne i porządnie wykonane. Do tego z naturalnej skórki w środku więc noga się nie męczy. Nic nie obciera. Ja mam kilka par, w tym ostatnio zamówione botki i jestem zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 12-10-2021, 09:15
vmurazik's Avatar
vmurazik vmurazik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 4
Domyślnie

Poszukaj w galeriach handlowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 18-10-2021, 11:27
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Cytat:
Napisał Majka3008
Zaglądnij sobie na Saway Buty mają wygodne i porządnie wykonane. Do tego z naturalnej skórki w środku więc noga się nie męczy. Nic nie obciera. Ja mam kilka par, w tym ostatnio zamówione botki i jestem zadowolona

Też lubię Saway Mają duzy wybór, modne fasony no i jakośc butów jest bardzo dobra. Zawsze znajdę u nich coś dla siebie. No i plus za szybką dostawę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 15-01-2022, 20:49
Martyna28 Martyna28 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 145
Domyślnie

Saway i ja mogę śmiało polecić Mam od nich już kilka par i wszystkie uwielbiam! Jakościowo buty są rewelacyjne, mega wygodne, nie obcieraja i noga się w nich nie męczy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 16-01-2022, 13:05
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 7 051
Domyślnie

Markowe buty na pewno znajdziesz w centrach handlowych. Nie jestem pewna czy będą to buty polskiej marki natomiast jeśli ma się markowe buty warto wiedzieć ja o nie dbać aby ich nie zniszczyć. Często żywotność buta zależy od jego pielęgnacji, dlatego warto posiadać wiedze na ten temat. Warto zajrzeć tutaj: https://ddwloclawek.pl/pl/701_materi...-zamszowe.html i być świadomym odpowiednej pielęgnacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.