kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 02-07-2017, 21:41
natalia89 natalia89 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 62
Domyślnie

Moim zdaniem powinnaś złuszczyć skórę peelingiem najlepiej medycznym, a następnie wykonać silnie nawilżającą maskę. Niestety nie kupisz takich kosmetyków w drogerii i nie wykonasz zabiegu sama w domu. Proponuję wizytę w profesjonalnym salonie. Jeśli jesteś z Wrocławia to polecam Wyspę Piękna przy Al. Armii Krajowej 4B/5. Moja koleżanka miała podobny problem i po pierwszym zabiegu w tym salonie zauważyła różnicę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 03-07-2017, 12:54
bozenka123 bozenka123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 82
Domyślnie

ja (jak do wielu, wielu rzeczy) używam oleju kokosowego. oczywiście nie codziennie, ale raz/dwa razy w tygodniu najbardziej suche miejsca na twarzy smaruję olejkiem
__________________
mezoterapia igłowa toruń
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 05-07-2017, 10:23
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Krem nawilżający

Ja cierpię na skórę mieszaną i tłustą i możecie mi wierzyć, że to nie wygląda estetycznie na co dzień. Czułam się z tym źle, korzystałam z różnych kremów, ale nie za bardzo pomagały. Wreszcie koleżanka poleciła mi ten krem od lirene - https://lirene.pl/produkty/pielegnac...matt-na-dzien/. Stosuję go przeszło od dwóch miesięcy i już widzę pierwsze efekty.
Mam bardziej nawilżoną i odżywioną skórę, a jej niedoskonałości są w miarę dobrze zakamuflowane. Wcześniej w ogóle nie korzystałam z kosmetyków od lirene, a teraz z każdym dniem przekonuję się, że to był błąd. Jeśli mogę coś dodać od siebie, to warto sprawdzać kremy różnych, ale znanych producentów. Co marka to jednak marka, zawsze jest lepsza niż jakiś badziew kupiony pokątnie na rynku. Moja siostra raz kupiła podejrzany krem od handlarza, skusiła ją niska cena, ale potem miała komplikacje skórne. Mniejsza o to jakie, ale to dla mnie wystarczająco dowód, aby w kosmetyki zaopatrywać się tylko w drogeriach. Tymczasem uciekam do pracy, bo mam dziś drugą zmianę, trzymajcie się kochane
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 05-07-2017, 18:18
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Kupcie sobie to Emolium - https://www.aptekamini.pl/emolium-kr...chej-75ml.html Zobaczycie, ze problem suchej skóry szybko zniknie. U mnie naprawdę ten krem zdziałał cuda, doslownie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 12-07-2017, 07:23
BeHappy BeHappy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 16
Domyślnie

Ja mam problem z moją cerą. Ostatnio stała się bardzo sucha i wrażliwa. Pani w aptece poleciła mi krem La Roche-Posay Toleriane Ultra. używam go od jakiegoś czasu i wreszcie moja twarz ma zdrowy wygląd. Krem fajnie nawilża i łagodzi podrażnienia. Krem jest bardzo wydajny bo już niewielka ilość wystarcza na posmarowanie całej twarzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 12-07-2017, 14:32
karioka karioka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 97
Domyślnie

Faktycznie ten krem to podstawa dla suchej skóry. Daje na pewno najlepsze rezultaty niż taki z drogerii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 24-07-2017, 20:33
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Zanim wybierzesz odpowiedni krem nawilżający, powinnaś wiedzieć że nie taki produkt nie dostarcza wody skórze. Jego rolą jest odbudowanie warstwy lipidowej naskórka, która chroni przed odparowaniem wody występującej naturalnie w naszej skórze: http://ava-laboratorium.pl/advice/na...rem-do-twarzy/ . W tym artykule znajdziesz zresztą opis tego, co powinien zawierać w sobie dobry specyfik nawilżający. Warto się zapoznać!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 07-08-2017, 21:54
iwonka iwonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 141
Domyślnie

Niestety też mam problem z suchą skórą.
Najlepiej udać się do dermatologa, pomoże ci dobrać odpowiednie kosmetyki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 18-08-2017, 11:32
hitgirl's Avatar
hitgirl hitgirl is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 6
Domyślnie

Peeling to podstawa, żaden kosmetyk nawilżający, odżywiający itd. się nie sprawdzi, jeżeli będziemy mieć na twarzy skorupę martwego naskórka. Peeling też trzeba dobrać do typu skóry, bo nie każdy dobrze się przyjmie. Do wrażliwej polecam enzymatyczny. Co do kremów, najlepiej jest używać też do cery wrażliwej, ale trzeba zwrócić uwagę na to, czy mają oleje w sobie - te będą najlepsze. I powinno się zwracać uwagę na jego konsystencję, bo przy suchej skórze to też ma znaczenie! Poza tym, może to zabrzmi śmiesznie, ale picie dużych ilości wody odpowiednio nawodni skórę od środka i przestanie być wysuszona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 18-08-2017, 12:23
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Może peeling kawitacyjny by pomógł? http://www.dermedika.pl/peeling-kawitacyjny/ ja ostatnio byłam na tym. Dzięki niemu moja skóra jest nawilżona i pełna blasku.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.