kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 31-01-2019, 11:01
Sansa Sansa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 291
Domyślnie

Jeśli chodzi o suplementy czy jakiekolwiek inne tabletki, które mamy przyjmować czy to w ciąży, czy przed, to jedynym słusznym rozwiązaniem jest rozmowa z lekarzem, który zleci nam odpowiednie badania i dobierze potrzebne witaminy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 10-02-2019, 20:55
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Mi zależało na takich, żeby w składzie było DHA, dlatego wybrałam https://www.wapteka.pl/composita-mam...30-dni-18918,p ; dwa rodzaje kapsułek brałam codziennie jedną z witaminami, i dwie w ciągu dnia z olejem rybim. Skład bardzo dobry, wszystko co ważne żeby wspomóc rozwój maluszka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 15-02-2019, 15:29
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 383
Domyślnie

Jasne ze najlepiej spytac lekarza jakie witaminy bedą dla was dobre. Mój ginekolog polecił mi mama dha premium. W sumie troche starałam sie o dziecko wiec brałam go jeszcze przed ciaza. dla mnie mega plusem było to, zę mama dha zawiera wszystkie składniki, dziekic zemu nie musialam juz brac zadnych dodatkowych witamin.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 17-03-2019, 21:09
Uwiag56 Uwiag56 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1
Domyślnie

Wszystkie zalecenia przepisał mi mój lekarz.

__

drzwi Częstochowa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 21-03-2019, 13:24
Sansa Sansa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 291
Domyślnie

Po konsultacji z lekarzem wybrałam pregne plus, ale jestem pewna, że na rynku jest wiele dobrych suplementów dla ciężarnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 11-06-2019, 10:13
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 526
Domyślnie

najważniejszy w ciązy jest kwas foliowy. Ja tez brałam mama dha bo zawiera wszystkei niezbędne składniki. W zasadzie zazywąłam go juz podczas planowania ciązy. Warto ju z wczesniej przygotowac organizm na zwiększony wysiłek zwioązany z okresem ciązy dlatego jeśli staracie sie o dzidziusia to tez dobrze jets brac kwas foliowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 27-06-2019, 07:36
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Według mnie ciąża zobowiązuje do tego, aby wszystkie przyjmowane witaminy konsultować z lekarzem prowadzącym. Dzięki temu mamy pewność, że są one odpowiednio dobrane. Mnie lekarz polecił suplementację żelaza za pomocą produktu Blueiron. Jest to suplement w postaci płynnego żelaza o pysznym, borówkowym smaku. Produkt łatwo się przyswaja i bardzo mi smakuje. Czuję się teraz znacznie lepiej, a moje regularne zmęczenie zamieniło się w całkiem sporą dawkę energii i dobrego samopoczucia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 30-06-2019, 09:55
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Witam wszystkich! Mam 50 lat w tym roku i zastanawiam się czy jeszcze uda mi się zajść w ciążę w tym wieku. NIestety nie miałam możliwości wcześniejszego zajścia a bardzo chce mieć dziecko! Swoje starania zaczęłam od zażywania https://ovarin.pl/ Trzymajcie kciuki!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 30-06-2019, 18:22
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Kochana, nie wiem jakim cudem jeszcze wierzysz w to , że zajdziesz w ciaże, no chyba ze masz miesiączki to ok. Ja bardziej w Twoim wieku zastanowilabym się nad rozluźnieniem organizmu przed ciążą, może zapisz się na jakąs rehabilitację http://rehab-gdansk.pl/ ? Nie wiem tez czy wiesz jak wielkie ryzyko chorób genetycznych ma takie dziecko z późnego urodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 06-08-2019, 10:28
Monia00's Avatar
Monia00 Monia00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 122
Domyślnie

Zacznij od suplementacji żelaza i kwasu foliowego. To bardzo ważne, bo niedobory żelaza mogą prowadzić m.in. do anemii, a tego w ciąży lepiej unikać. Najlepsze będzie płynne żelazo. Przynajmniej w moim przypadku sprawdziło się najlepiej, bo po tradycyjnej formie tabletek miałam sporo skutków ubocznych. Poza tym płynna forma żelaza jest lepiej przyswajalna. Myślę, że do pierwszej wizyty u lekarza to wystarczy, a później już on powie Ci co dalej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.