kobiety.net.pl   
Strona gwna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwizki   ycie   Klub  


Wr   Klub > DOM > Oglny
Nazwa uytkownika
Haso
Zarejestruj si FAQ Blogi Galerie Uytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzdzia wtku Przeszukaj ten wtek Wygld
  #31  
Stary 11-09-2023, 16:49
Cecilla Cecilla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 114
Domylnie

Po kilku latach namysu, w kocu zdecydowaam si na lekkie powikszenie ust. Wybraam centrum Esderm, bo chciaam si odda w rce specjalistw. Zabieg zrobiony tak dobrze, e usta wygldaj dalej naturalnie, na czym mi zaleao
Odpowied z Cytowaniem
  #32  
Stary 15-09-2023, 13:50
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domylnie

Wszystko jest dla ludzi, zabiegi medycyny estetycznej rwnie - https://esteklinika.pl/ . Zabiegi medycyny estetycznej pozwalaj poprawi wygld skry, twarzy i ciaa. Dziki nim mona zredukowa zmarszczki, blizny, przebarwienia i inne niepodane cechy. W przeciwiestwie do operacji plastycznych, wiele zabiegw medycyny estetycznej jest minimalnie inwazyjnych lub nieinwazyjnych. Oznacza to krtszy czas rekonwalescencji, mniejsze ryzyko powika i brak potrzeby oglnego znieczulenia.
Odpowied z Cytowaniem
  #33  
Stary 19-09-2023, 12:00
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domylnie

takie zabiegi s bezpieczne pod warunkiem, ze s wykonywane przez dowiadczonych lekarzy a nie kogo przypadkowego. Ja zastanawiam si nad wizyt u dr Migaa, ktry przyjmuje w Warszawie, w klinice Sfera. Kojarzycie moe to miejsce?
Odpowied z Cytowaniem
  #34  
Stary 21-09-2023, 15:52
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 355
Domylnie

Moja znajoma chwalia mi si, e jeeli chodzi o poradni medycyny estetycznej i ich usugi plastycznej, to bardzo spodobaa jej si ta oferta innovationclinic.pl . Od duszego czasu poszukiwaa poradni, dziki ktrej bdzie moga wykona zabiegi zwizane z biosymulatorami. Mona tam znale naprawd spor ofert, wic warto wej na ich stron.
Odpowied z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzdzia wtku Przeszukaj ten wtek
Przeszukaj ten wtek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygld

Zasady pisania postw
Nie Moesz: tworzenie nowych wtkw
Nie Moesz: odpowiadanie na posty
Nie Moesz: wysanie zacznikw
Nie Moesz: edytowanie swoich postw

vB code jest W.
kod [IMG] jest W.
kod HTML jest Wy.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.