kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 17-08-2021, 05:23
Ona_90 Ona_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 157
Domyślnie

Ja uważam, że czasem nie warto rujnować swojego domowego budżetu i fiksować się na zakup zupełnie nowego auta. W tym salonie mnie do tego przekonano https://dukiewicz.pl/. Nie miałam dużego budżetu, a i tak znaleziono mi auto, świetnie wyposażone, które w pełni odpowiadało moim potrzebom. W dodatku od razu dostałam tam bardzo atrakcyjną ofertę ubezpieczenia, także serdecznie polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 17-08-2021, 07:48
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 394
Domyślnie

Na pewno część z Was będzie myślała o pożyczce na samochód. To właściwe i naturalne, tego nie poddaję ocenie. Problem pojawia się, gdy z przyczyn często od nas niezależnych, musimy zdecydować się na spóźnienie ze spłatą za ratę. I co wtedy? A no tutaj https://familyloan.pl/czy-i-o-ile-mo...e-splata-raty/ macie napisane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 17-08-2021, 14:35
bejbix bejbix is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 15
Domyślnie

dzięki za cenne wskazówki z całą pewnością się mi przydają.
_____________
sponsoring portal
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 17-08-2021, 22:54
bebe56 bebe56 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 119
Domyślnie

Najważniejsze jest to, aby kupić auto nowe. Ja polecam wybrać coś z szerokiej oferty marki volvo, dostępnej pod adresem: https://volvocarkalisz.volvocars-par...anie/midsommar . Auta tej marki są niezawodne i solidne, więc na pewno nie będziesz żałować tego wyboru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 18-08-2021, 21:00
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Ja myślę o tym, żeby zamontować w naszym samochodzie wzmacniacz 1 kanałowy. Ktoś z was ma taki wzmacniasz w swoim aucie? Jesteście zadowoleni?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 03-10-2021, 10:05
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 637
Domyślnie

Dlatego jeżeli jeszcze nie udało Wam się trafić na żadne ciekawe opcje aut i jednocześnie dobre oferty to w mojej opinii zdecydowanie dobrze wypada tutaj w Rzeszowie salon Auto Res. Obsługa na wysokim poziomie, bardzo dobre ceny i jednocześnie terminowość przeprowadzonych realizacji bo zawsze mieszczą się w ustalonym terminie jeśli chodzi dostarczenie auta do domu. No i też jeśli potrzebuję pomocy serwisowej to zawsze mogę liczyć na ich aso.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 22-11-2021, 11:35
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Myślę, że niezależnie od tego, czy auto jest nowe, czy używane, warto wiedzieć, jak postępować w przypadku wgnieceń. Tutaj można przeczytać więcej o naprawie PDR i naprawie panelowej. Warto wiedzieć takie rzeczy przed kupnem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 21-12-2021, 09:33
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 549
Domyślnie

My jednak zdecydowaliśmy się na leasing samochodów ciężarowych . Mąż prowadzi własną firmę, więc koniecznie musiał kupić nowy samochód, a że nie mieliśmy całej gotówki to zdecydowaliśmy się na leasing, który okazał się dla nas bardzo korzystny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 28-12-2021, 11:12
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Możesz też zdecydować się na auto używane. Wiele osób wybiera właśnie tę opcję. Można także rzucić okiem na auto po wypadku: https://auto-inspekcje.pl/auta-powypadkowe-bezpieczne/. Uważam, że nie ma się czego obawiać w tej sytuacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 28-12-2021, 17:37
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 175
Domyślnie

Kupno samochodu to całkiem spora inwestycja i nie należy to do prostych decyzji. Ważne aby samochód jeśli decydujemy się na używane auto miał sprawdzoną historię i wszystkie dokumenty. Takie pojazdy znajdziecie na stronce https://mauto.pl/samochody-poleasingowe . Pochodzą one z grupy mBank, więc jednym słowem - są po prostu pewne. Dodatkowo często można znaleźć naprawdę ciekawe okazje pod względem cenowym. Sama zdecydowałam się na taki ruch i z perspektywy czasu jestem naprawdę bardzo zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.