kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 08-06-2020, 14:36
unur unur is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 4
Domyślnie

warto jest przede wszystkim zapytać o pomoc doradcę finansowego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 09-06-2020, 16:20
zoged zoged is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 4
Domyślnie

postawiłbym przede wszystkim na pomoc pranwika
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 04-12-2020, 09:24
Julita Julita is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 57
Domyślnie

Również uważam, że warto korzystać z pomocy ekspertów finansowych, któmatrzy nie tylko pomogą nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego, ale również wyjaśnią wszelkie nurtujące nas pytania i wątpliwości. Co do samego kredytu, to bardzo ważną kwestią jest wybór odpowiedniego rodzaju oprocentowania kredytu hipotecznego https://grupaang.pl/2020/11/23/jakie...cznego-wybrac/ Banki coraz częściej oferują kredyty ze stałym oprocentowaniem, jednak do najczęściej wybieranych w dalszym ciągu należą kredyty ze zmiennym oprocentowaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 17-01-2021, 20:04
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 568
Domyślnie

jasne że pierwsze kroki kieruje się do doradcy finansowego, tak w ogóle to jakieś 50% ludzi bierze kredyty za ich pośrednictwem i mnie to nie dziwi bo pomagają w znalezieniu najtańszych kredytow i pomagają w tych wszystkich formalnościach. z mojej strony https://www.boldinvest.pl/ polecam serdecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 18-02-2021, 13:35
Kordi33 Kordi33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 144
Domyślnie

Problem z zadłużeniami istnieje nie od dziś, niestety ministerstwo edukacji nie wprowadza żadnych programów, by to poprawić, dlatego trzeba się edukować samemu.
Ja znalazłem bardzo ciekawy artykuł o kredycie oddłużeniowym na http://oszczedzpieniadze.pl/finanse/...-dla-dluznika/
myślę, że może to pomóc osobom które zaciągają chwilóweki na spłatę innych chwilówek, a to nie wyjście! Poczytajcie sobie o tym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 13-08-2021, 12:13
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 897
Domyślnie

Jeśli masz problem z wyborem kredytu, to dobrze jest odezwać się do doradca kredytowy warszawa Taki doradca potrafi doradzić, przeprowadzić przez wszystkie formalności. Dla mnie to nieoceniona pomoc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 05-09-2021, 13:28
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 042
Domyślnie

Tak jak już było wspominane może okazać się pomocny doradca finansowy Bielsko-Biała tutaj https://kredyty-bielsko.pl/ możecie wejść i poczytać co mają do zaoferowania. Wiadomo, że można brać kredyt samemu ale czy to sie opłaca?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 06-10-2021, 13:17
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Myślę, że dobrze jest poszukać informacji w Internecie. Warto zastanowić się na kredytem walutowym, tutaj jednak poleciłabym przeczytanie, ile kosztuje przewalutowanie takiego kredytu. Ciekawy tekst na ten temat znalazłam tutaj. Myślę, że warto zainteresować się taką opcją.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 30-06-2022, 19:52
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Jeśli chodzi o jakąkolwiek formę kredytu to na uwadze trzeba mieć jego spłatę. Choć gdyby wydarzyło się coś niespodziewanego to zawsze pozostaje kredyt oddłużeniowy Gdańsk
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 01-10-2022, 05:36
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 568
Domyślnie

pożyczania kasy coraz więcej osób ma problemy spłatą kasy o czasie w razie takiej sytuacji Konsolidacja Chwilówek Zabrze zdecydowanie będzie pomocna i warto się tematem zainteresować
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.