kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 30-11-2020, 10:29
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Warto zadbać nie tylko o same meble, ale również dekoracje które dopełniają styl i pozwalają stworzyć przyjemne oraz wygodne miejsce do wypoczynku po ciężkim dniu pracy. Ostatnio też odświeżając pokój naszego malucha kupiliśmy my nad łóżeczko plakat który wszystkim nam się spodobał od OnMyWall "CLASSY CAR" ponieważ mąż jest fanem klasyków i ma nadzieję, że synek również nim zostanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 01-12-2020, 15:56
hegmann.ofelia's Avatar
hegmann.ofelia hegmann.ofelia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 11
Domyślnie

Marzę o industrialnym wystroju domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 04-12-2020, 08:04
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Też mi się taki podoba, tylko w gruncie rzeczy jest trochę niepraktyczny. Więc mam skandynawskie wnętrza, ale z industrialnymi dodatkami. A na stronie www znalazłam porady, jak zmieścić stół w małym salonie, więc teraz zabieram się za szukanie jakiś konkretnych mebli, żeby jeszcze przed świętami zdążyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 06-12-2020, 10:12
Roarrra Roarrra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 196
Domyślnie

To jak się urządzicie zależy wyłącznie od was, nie ma też co za bardzo sugerować się pomysłami innych Opcji jest tu dużo, na spokojnie podejdźcie do tego tematu. Może i postawicie na meble systemowe? Nowoczesne, praktyczne. Mi bardzo spodobały się propozycje od https://vivaldimeble.pl i cenowo też fajnie wychodzą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 08-12-2020, 13:24
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Ja osobiście, do tej pory, miałam spory problem z wyborem odpowiednich krzeseł do jadalni. Oczywiście takie krzesła do jadalni dostępne są w wielu różnych miejscach, ale dylematy powodowała również duża ilość różnych propozycji. Ostatecznie postanowiłam kupić krzesła na stronie https://otomeble.pl/meble-do-jadalni...o-jadalni.html . Zastanawiam się tylko nad kolorem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 09-12-2020, 15:30
pwlk pwlk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 104
Domyślnie kominek zapachowy

Ja urządziłam mieszkanie w stylu orientalnym, uwielbiam kominki zapachowe i świece. Wracając po ciężkim dniu z pracy odpalam kadzidła i się relaksuję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 09-12-2020, 23:52
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 936
Domyślnie

może warto wybrać się do jakiegoś sklepu i obejrzeć wystawy i sprawdzić co akurat ciekawego mają na stanie sklepu ? jeżeli nie masz daleko to polecam Ci sprawdzić https://www.sonik.elblag.pl/galanter...rzesla-i-stoly maja tam sporo marek, więc będzie w czym wybierać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 10-12-2020, 11:45
mariokik mariokik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 14
Domyślnie

Cytat:
Napisał femme.m
Co jakiś czas wprowadza się drobne zmiany

tak jest zdecydowanie najlepiej!
__________
Fotowoltaika Katowice
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 18-12-2020, 11:09
karmia karmia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 347
Domyślnie

U mnie wnętrza domu są nowocześnie zaprojektowane, takie jakie sobie wymarzyłam. Dopiero co w tegoroczne wakacje udało nam się zamieszkać, ale nie ma dnia żebyśmy się nie cieszyli z tego faktu. Teraz w takie chłodne dni to świetnie sprawdza się kominek jaki mamy od Defro Home https://www.defrohome.pl/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 19-12-2020, 13:57
kasia09 kasia09 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 14
Domyślnie

moi kochani a czy ma ktoś z Was może u siebie w domu/mieszkaniu włączniki dotykowe ?? zastanawiam sie nad nimi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.