kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 21-10-2021, 21:57
sorajka sorajka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 26
Domyślnie

Uwielbiam świece zapachowe i mam je w praktycznie każdym pokoju w domu. Moimi ulubionymi są te dostępne w Galerii Casa Mia w Warszawie: http://www.casamia.pl/kategoria/swiece-zapachowe Lubię je nie tylko ze względu na to, jak pięknie i długo pachną, ale też przez ich oryginalny, luksusowy design. Uważam, że nadają się nie tylko do relaksu w domu, ale będą też świetnym pomysłem na piękny prezent. Polecam, bo robią wrażenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 24-10-2021, 12:24
kammi49 kammi49 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 73
Domyślnie

Świece zapachowe do domu - zdecydowanie tak! U mnie dom świecami stoi - salon, łazienka, sypialnia, ogród. W zależności od pomieszczenia są inne zapachy (tylko ogród pozostaje neutralny - tam rośliny maja najwięcej do powiedzenia)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 29-10-2021, 09:02
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

A co powiecie aby odmienić zapachy w swoim wnętrzu z taką pomocą, jak Zestawy Świec Sojowych akurat u nich będziecie mogli znaleźć różne opcje i wyjątkowe połączenia zapachowe zarówno jeśli chodzi o Vip Collection, ale również Art Colection bo naprawdę wiedzą jak się za to zabrać, abyśmy byli zachwyceni i mogli z nimi przyjemnie wypocząć. Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 04-11-2021, 13:54
miranda miranda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 167
Domyślnie

Uwielbiam świece zapachowe. Bo sprawiają, że w domu panuje całkiem inna aura, atmosfera. Także warto kupować tego typu rzeczy... Mi koleżanka teraz poleciła polskie świece https://otsohandmade.pl , ponoć są obłędne. Także planuje dokonać ich zakupu. Zaznaczę wam, że są one wykonywane ręcznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 02-02-2022, 08:54
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie

Świece w pomieszczeniach tworzą niepowtrzalny klimat. A drugą sprawą, najważniejszą zresztą - jest zapach. Warto wybierać intensywne świecie, których zapach długo się utrzymuje. Super opcją są te naturalne od https://notopieknie.com.pl/ czyli świece sojowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 04-02-2022, 11:33
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 125
Domyślnie

Rozglądając się za wyjątkowymi propozycjami w zakresie świec zapachowych sojowych to polecam sprawdzić markę Miluli https://miluli.pl/produkt/swieca-soj...zowy-mis-135g/ gdzie będziecie mogli znaleźć szereg wyjątkowych świec zapachowych, jak na przykład "Świeca Sojowa Pomarańczowy miś" Moja ulubiona, tym bardziej na zimę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 18-02-2022, 15:21
kwiateczek kwiateczek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 285
Domyślnie

Do domu jeśli chodzi o zapach też bardzo fajnym rozwiązaniem są olejki zapachowe. Dla mnie one bardzo często przyjemniej i mocniej pachną niż świece. Od jakiegoś czasu olejki u mnie wygrywają
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 13-03-2022, 08:58
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Bardzo ważna jest dekontaminacja po pożarze. Pozwala ona na pozbycie się szkodliwych dla zdrowia substancji, które mogą gromadzić się w budynku. Warto przeprowadzić ją jak najszybciej, bo niektóre z dóbr czasami można uratować. Bardzo polecam tę firmę, jest naprawdę świetna, zna się na rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 21-03-2022, 06:12
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 740
Domyślnie

Często świece to mnóstwo chemii, która nie jest przyjazna dla naszego organizmu. Dlatego jeśli chodzi o świece to jestem na tak, ale trzeba wybierać je z głową. Od siebie proponuję wam świece rzepakowe. Są naturalne, bezpieczne, pięknie pachną i stylowo wyglądają. W sklepie MadamNatura rzućcie okiem na przykład. Mają takie świece zamknięte w pięknych i stylowych słoiczkach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 21-03-2022, 09:03
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Ostatnio kupiłam w rossmanie świecę zapachową, ale w ogóle jej nie czuć.. wolę już chyba olejki zapachowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.