kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #111  
Stary 23-07-2021, 09:50
olga olga is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 35
Domyślnie

zakwas z buraka sprawdza sie swietnie dla osob z niedoborami albo anemią. Ja pije akurat na odchudzanie bo ma malo kalori ale duzo witamin
__________________
Umundurowanie Policji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112  
Stary 23-07-2021, 14:40
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 637
Domyślnie

Jak dieta odchudzanie to zdecydowanie jestem za SportFoodSoki z Warszawy. Zdecydowałem się postawić na tą opcję i zdecydowanie nie żałuję wyboru. Dobrze zbilansowane zestawy soków o ogromnej dawce witamin, minerałów i probiotyków. Czuję się na niej genialnie i co najważniejsze wracam do pełni zdrowia a kilogramy lecą w dół!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113  
Stary 27-07-2021, 16:55
miskafit miskafit is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 15
Domyślnie

a ja polecam zamówić sobie - dieta pudełkowa Białystok
wersja dla leniuszka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #114  
Stary 17-09-2021, 14:05
madlen_79's Avatar
madlen_79 madlen_79 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 37
Domyślnie

Podstawą mojej diety są zdrowe tłuszcze w postaci tłoczonych na zimno olejów wysokiej jakości, awokado czy orzechów. Zaopatruję się w moim ulubionym internetowym sklepie, który bardzo Wam polecam. Skupiają się głownie na tłuszczach roślinnych, ale znajdziecie też kilka innych produktów, a także bloga z informacjami typu ocet winny właściwości i inne ciekawostki na temat zdrowego żywienia. Polecam: https://e-smaknatury.com.pl/blog/oce...osci-zdrowotne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115  
Stary 19-09-2021, 13:14
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

To bardzo ważna rzecz, bo chodzi w końcu o nasze zdrowie, a w konsekwencji również życie. Na pewno warto byłoby już teraz zainteresować się tego typu kwestiami. Słyszałam, że dobry wpływ na nasze organizmy ma też głóg, więc tym bardziej warto poczytać więcej na ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #116  
Stary 26-10-2021, 06:44
krysia1844 krysia1844 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 274
Domyślnie

Na co dzień staram się dbać o swoją dietę i żywienie, przede wszystkim dużo się ruszam Do tego stosuję suplementy, w tym olejek CBD. Jeśli ktoś z Was ma problem ze snem, stresem czy zmęczeniem to olejek będzie super rozwiązaniem. Osobiście stosuję lejek od Alba Hemp, możecie go znaleźć na https://bit.ly/olejki_cbd_albahemp
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117  
Stary 29-10-2021, 10:19
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Jeśli chodzi o zdrową żywność, naprawdę warto jest sięgać po produkty pełnowartościowe. Jeśli chodzi o słodycze, na pewno fit batony ze strony: https://fitorsweet.pl/pl/c/Batony/232 byłyby dobrym rozwiązaniem. W sklepie jest więcej równie dobrych produktów, więc polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118  
Stary 30-10-2021, 15:36
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 225
Domyślnie

Ja się zdecydowałam na catering dietetyczny, wybrałam nice to fit you, bardzo smaczne, zbilansowane i zdrowe jedzenie: https://ntfy.pl/mozna-mozna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #119  
Stary 31-10-2021, 22:06
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Polecam zainwestować sobie w wyciskarkę kuvings evo820 , dzięki niej będziecie mogli wyciskać zdrowe i różnorodne soki, które są zdecydowanie zdrowsze od tych sklepowych

Ostatnio edytowane przez DizA : 08-11-2021 o 20:59.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120  
Stary 03-12-2021, 10:58
neverland neverland is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 423
Domyślnie

Kupuję produkty od lokalnych dostawców, lokalnych rolników i sama gotuję. Dzięki temu wiem co jem i wiem czym życie swoją rodzinę. Po lokalne produkty spożywcze jeżdżę do sklepów Lubi (Olsztyn i okolice).
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.